2012 Astra h karter contası

apollo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar karter yag damlatiyor motor a16xer usta bunlarda conta yok sivi conta süreceğiz dedi 400 dedi birde bana çok geldi birde hiç gitmediğim bir servisi aradım 200 dedi sizce doğrumu conta olmadigi

Gorkem07

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar karter yag damlatiyor motor a16xer usta bunlarda conta yok sivi conta süreceğiz dedi 400 dedi birde bana çok geldi birde hiç gitmediğim bir servisi aradım 200 dedi sizce doğrumu conta olmadigi
doğrudur hocam.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Sıvı conta sürecek o contanın neyi 400 müş en iyisini alsa 50 tl eder karter söktür git bir contacı bul conta yapan yerler var oraya götür bir conta kestir ve bunu yapıştırırken iki tarafına balle sür bekle biraz sonra yerine yapıştır biraz bekle yağını köy devam et

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

apollo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar 400 lira diyen servisle alışverişimi sonlandiriyorum bir kere çok kazanmaya çalışırsın o son olur usta milletini anlamıyorum insan gibi emeğini alsa olmuyormu ben o arabayı bir kere mi getireceğim sanki

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar 400 lira diyen servisle alışverişimi sonlandiriyorum bir kere çok kazanmaya çalışırsın o son olur usta milletini anlamıyorum insan gibi emeğini alsa olmuyormu ben o arabayı bir kere mi getireceğim sanki
Şimdiki ustalar böyle üstad 400 tl ver git lokma takımını al evinin önünde sen yaparsın elinden geliyorsa valla ustalar artık sağolsun böyle yapıyorlar forumda birine karter değişmeli demişler yağ kaçağı var diye yazik abi valla

• Beğen
Tepkiler: İlkerhg

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Motor yağı içinde conta işlemi dahil 400 demiş olabilir mi?

apollo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok erman bey sadece karteri sök temizle sıvı conta sür tak buna verdiği fiyattı başka yerde hiç gitmediğim bir ustaya 200e yaptırdım

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba, yazık günah valla. Bu krizden sadece oto sanayi mi etkilendi arkadaş bu nedir ya ? Keza oto sanayi her zaman yoğun olan işsizliğin nispeten olmadığı bir yer. Hocam victor reinz sıvı conta internette 40-50 TL al bir tane, kriko ile kaldırıp kendin yap.işçiliği zor olan bir iş değil. Elin yatkınsa youtube den bir kaç video izlemene bakar.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

apollo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ilker bey 200 e ustaya yaptırdım benim yapabileceğim bir iste degildi izlediğim kadar ustada Victor reinz conta sürdü yapıştırdı ama güzelce karteri temizlediler kullandıkları alet edevat bende yok

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Valla ilker bey 200 e ustaya yaptırdım benim yapabileceğim bir iste degildi izlediğim kadar ustada Victor reinz conta sürdü yapıştırdı ama güzelce karteri temizlediler kullandıkları alet edevat bende yok
200 TL makul bir rakam iyi yapmışsınız. Kazasız belasız kullanın.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.