2012 Astra Enjoy Plus Paket Arka Hoparlör Sorunu ve Öneri ???

lidercck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar oncelikle merhaba!! bu hafta yeni opel astra 1.3 cdti enyoj plus paket arac aldim.yualniz 2012 modellerde cd300 lerde arkada hoparlör olmadigini sans eseri bi formda okudum.aracin vergisi yatirildigi icin daha vazgecip sport da alamadim oylece kaldi malesef.gercek oto serviste 400 lira dediler,arkas serviste 250ye indirdim.simdi size bi sorum olucak?? serviste 250 lirayi verip 20 watt cikisli orjinal hoparlorlerimi aliyim yoksa disardan 35 wattlik iyi bi markanin 60 70 liralik (tek fiyati) hoparlörünü mü taktiriyim ?? arac icindeki akustigi bozar mi onde 20 wattlik orjinal, arkalarda 35 wattlik hoparlorler??birde marka model tavsiyeniz varsa cokı yuksek maliyeti olmayan yardimci olursaniz sevinirim. goruslerinizi bekliyorum

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lidercck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2012 Astra Enjoy Plus Paket Arka Hoparlör Sorunu ve Öneri ???

bu 2 yollu 3 yollu ne ise yariyor acaba :) ses sistemlerinden fazla anlamadigim icin cok bi bilgim yok biraz ayrinti verirmisin

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Kesinlikle ama kesinlikle adam gibi bir markanın orta seviye hoparlörünü taktırın madem sökülecek. Bunlar o kadar pahalı ürün değiller.

֖rneğin;  http://www.hepsiburada.com/Liste/kenwood-kfc-g1620-16-cm-3-yollu-180w-hoparlor/productDetails.aspx?productId=otcglkfc-g1620&categoryId=26090

Ama mutlaka en az iki yollu birşey alın ki arkalarda da orta halli tiz ler olsun.
045thumbsup 045thumbsup

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lidercck link' Alıntı:
bu 2 yollu 3 yollu ne ise yariyor acaba :) ses sistemlerinden fazla anlamadigim icin cok bi bilgim yok biraz ayrinti verirmisin

İki yollu hoparlörler mid (Orta Ses) ve bass çıkışına sahiptir.

Üç yollu hoparlörler ise mid (Orta Ses) tiz (Yüksek Ses) ve bass çıkışına sahiptir.

İki yollu hoparlör kullandığınızda tiz seslerin çıkışı aracın ön tarafında bulunan küçük tiz hoparlörlerinden sağlanır.

Üç yollu hoparlör kullandığınızda tüm ses çıkışlarını aynı hoparlörden alırsınız.

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende arka kapılara düşünüyorum ama çok pişman oldum enjoy plus aldığıma keşke sport alsaydım.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fatisali link' Alıntı:
Bende arka kapılara düşünüyorum ama çok pişman oldum enjoy plus aldığıma keşke sport alsaydım.

Alınmış bitmiş şeye bence hiç pişmanlık hissetmeyin. Araç ne olursa olsun keyifli. Biraz ufak eklemeler yaparsınız tamam :)

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Alınmış bitmiş şeye bence hiç pişmanlık hissetmeyin. Araç ne olursa olsun keyifli. Biraz ufak eklemeler yaparsınız tamam :)

Ekle Ekle bitmiyor :)

daha eklenecekte çok şey var  general__p

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:)

lidercck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tesekkurler verdigin bilgi icin :) peki bu on kapilarin usutundeki hoparlor tiz sesmi veriyo sadece