2012 1.6 115 hp astra h aldım sanki motor gürültülü gibi

serdengecdi48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arlakadaşlar aranıza yeni geldim albeam vardı sattım..aile arabası olarak sedan 1.6 astra h enjoy plus 2012 model 0 km araba aldım dün bu arabanın yabancısıyı yardımcı olursanız sevinrim

önce araba 80 geçicince uğultu geliyor arabanın 0 olmasıyla alakası var mıdır bunun,
birde teyp te bas ve tiz ayarlarını yapıyorum kaydetmiyor sonra yine sıfırlıyor

yan aalar otomatik kapanıyormu bilmiyorum.birde sensörlü yağmu sileceğini çalıştırmak için herhangi bir düğmeye basacakmıyız acaba ilginiz için teşekkürler..

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynalar otomatik kapanmıyor sadece elektrikli ve ısıtmalı.arka rezistans ı açtıgınız zaman aynaların ısıtması devreye gırıyor.yağmur sensörü içinse silecek kolunu 1 kademe kaldırmanız yeterlı olucaktır yagmurun şiddetine göre kendı hızını ayarlar.bunların dısında araba benzın gayet guzel yakıyor bundan haberınız vardır umarım =)) yuksek hızlarda ses yalıtımı çok fazla yeterlı degıl muhtemelen bahsettıgınız durum da budur.aklınıza gelebilicek baska sorularınıza da bilgimin ve tecrübemin yettiği derecede cevaplayabılırım.yenı aracınızın hayırlı ugurlu kazasız belasız olması dileklerimle

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de eğer lastikleriniz goodyear eagle nct 5 ise en kısa zamanda değiştirmenizi tavsıye ederım cunku cok sert ve konforsuz bir lastiktir çok fazla ses yapar.

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracın lastikleri goodyear orjinal tabi.Ne tavsiye edersiniz peki?

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış anlamayın da, arabanın kullanım kılavuzu ve yol bilgisarıyla bütünleşik ses sistemini anlatan infotainment kitapçığını niye okumuyorsunuz, göz attınız mı hiç?
Bu sorduklarınızdan çok daha fazla detayı orda anlatıyor. Hem en doğru ve çabuk bilgiye ulaşmış olursunuz.

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger goodyear olarak aynı lastıkten bahsedıyorsak benım gıbı sız de şikayetçisinizdir diye dusunuyorum cunku gercekten sert ve konforsuz bir lastik.ben tanesi 220 liradan michelin bayiisinden energy saver modelinin fiyatını aldım en kısa zamanda değiştirmeyi dusunuyorum.size de bu lastiği tavsiye ederim veya fiyat olarak daha uygun derseniz de continental olabilir.

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger goodyear olarak aynı lastıkten bahsedıyorsak benım gıbı sız de şikayetçisinizdir diye dusunuyorum cunku gercekten sert ve konforsuz bir lastik.ben tanesi 220 liradan michelin bayiisinden energy saver modelinin fiyatını aldım en kısa zamanda değiştirmeyi dusunuyorum.size de bu lastiği tavsiye ederim veya fiyat olarak daha uygun derseniz de continental olabilir.

Kış lastiide kanunlaşıyor şu sıralar zaten kış lastiğide alıcaktım kasım gibi.Bende michellin düşünüyorum .

serdengecdi48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra 2012 enjoy plus

Yanlış anlamayın da, arabanın kullanım kılavuzu ve yol bilgisarıyla bütünleşik ses sistemini anlatan infotainment kitapçığını niye okumuyorsunuz, göz attınız mı hiç?
Bu sorduklarınızdan çok daha fazla detayı orda anlatıyor. Hem en doğru ve çabuk bilgiye ulaşmış olursunuz.

evet baktım ama açıklayıcı değil mesela soundan bass vetizi ve diyelim müzik türünü de rock olarak ayarladım ve çıktım..müziği kapattım sounddan giriyorum herşey sıfır..

ayrıca settings tuşunda hıza göre sesi yükseltmeyi ayarlıyorum settingten çıkınca ilk haline geliyor..lütfen adım adım anlatırmısınız bana albeada terfi edince çok karışık geliyor.. ilginiz için teşekkür ederim

serdengecdi48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arabanın üstünde continental geldi..benim yol sesi değilde 100 geçince rüzgar sesi ve motor sesi rahatsız ediyor,sanki motor uğulduyor gibi acaba diyorum araba yeni olduğundan mı daha 450 kmde motorun alışması mı gerekiyor?

serdengecdi48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynalar otomatik kapanmıyor sadece elektrikli ve ısıtmalı.arka rezistans ı açtıgınız zaman aynaların ısıtması devreye gırıyor.yağmur sensörü içinse silecek kolunu 1 kademe kaldırmanız yeterlı olucaktır yagmurun şiddetine göre kendı hızını ayarlar.bunların dısında araba benzın gayet guzel yakıyor bundan haberınız vardır umarım =)) yuksek hızlarda ses yalıtımı çok fazla yeterlı degıl muhtemelen bahsettıgınız durum da budur.aklınıza gelebilicek baska sorularınıza da bilgimin ve tecrübemin yettiği derecede cevaplayabılırım.yenı aracınızın hayırlı ugurlu kazasız belasız olması dileklerimle
amin teşekkür ederim ALLAH c.c cümlemizi kazadan beladan korusun