2011 opel corsa aracımın radyo kanallarını bi türlü ayarlayamadım

aceven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada aranıza yeni katılmış olmanın gururunu yaşadığımı da belirtmek isterim.
evet arkadaşlar benim sorunum aracımın radyo kanallarını bi türlü kaydedemiyorum
uzun basmayı denedim olmadı başka tuş kombinasyonları denedim olmadı settings vs orda da bulamadım birisi bana yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler .

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
normalde uzun basarak kaydediliyor.

Forum Kurallarımız
Amaç: Opel Markasının Kalitesi ve Güvenine paralel şekilde Elit ve Seçkin bir yapıyla, her alanda kurallara uyan aktiviteler yapıp gayriresmilikten uzak olarak Tüm Opel Severler arasında yardımlaşmak...

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

MURAT-KAYAA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada aranıza yeni katılmış olmanın gururunu yaşadığımı da belirtmek isterim.
evet arkadaşlar benim sorunum aracımın radyo kanallarını bi türlü kaydedemiyorum
uzun basmayı denedim olmadı başka tuş kombinasyonları denedim olmadı settings vs orda da bulamadım birisi bana yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler .

TP modundan çıkarıp uzun basmayı deneyin TP modundayken uzun bassanız dahi hafızaya almaz , aynı sorunu 2011 astra j aracımda yaşadım, bu şekilde çözüldü. syg.