2011 astra j karter muhafaza burcu, kalorifer ve hava tahliye hortumu

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba, geri vites ledi için aşağıya bırakaçığım linkteki ürünü tavsiye ederim. bu satıcıdan aldığım ledler 3-4 ay geçmesine rağmen halen çalışıyor. Sizin aracın girişi muhtemelen T15 girişi atsra h lerde giriş farklı. benim aracımda arıza kesici almamama rağmen arıza ışığı yakmadı. ama satıcı ayrıca arıza kesici modulde sunuyor. tavsiye ederim.

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Merhaba, geri vites ledi için aşağıya bırakaçığım linkteki ürünü tavsiye ederim. bu satıcıdan aldığım ledler 3-4 ay geçmesine rağmen halen çalışıyor. Sizin aracın girişi muhtemelen T15 girişi atsra h lerde giriş farklı. benim aracımda arıza kesici almamama rağmen arıza ışığı yakmadı. ama satıcı ayrıca arıza kesici modulde sunuyor. tavsiye ederim.

hocam ben de arıza kesici modül siparişi verdim. gelince monte edeceğim. sormak istediğim şu: bu arıza kesici modül ısınıyormuş sanırım. Allah korusun aracı yakma ihtimali var mı sizce? o kadar ısınıyor mu acaba?
sonuçta geri vites lambası uzun süre yanmayacağı için çok ısınacağını düşünmüyorum ben. siz ne dersiniz

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hocam ben de arıza kesici modül siparişi verdim. gelince monte edeceğim. sormak istediğim şu: bu arıza kesici modül ısınıyormuş sanırım. Allah korusun aracı yakma ihtimali var mı sizce? o kadar ısınıyor mu acaba?
sonuçta geri vites lambası uzun süre yanmayacağı için çok ısınacağını düşünmüyorum ben. siz ne dersiniz
Valla hocam aracımın tüm iç aydınlatma, çamurluk sinyali , geri vites ve parkları led. Hiç birinde arıza lambası yanmadı. Hiç o modülden kullanmadım.ancak sizinde dediğiniz gibi zaten geri park lambası kaç dakika yanacak ki ben bir sorun olacağını sanmıyorum. Birde şöyle bir şey var. Bu led hususunda o kadar çok bilgi kirliliği var ki. Herkese kulak asmayın. Led ile ilgili yaşanan bir çok sorun yanlış montajdan da kaynaklı oluyor. Size linlini attığım satıcıdan alıp sorun yaşadığım hiç bir led olmadı .

swordfish32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam şimdi bunu alırsak astra j 2011 1.4 turbo hatchback araca uyuyor mu

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: swordfish32

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bir benim araca led olmuyor nedense sadece farlarda kullanabildim :)