2011 astra j karter muhafaza burcu, kalorifer ve hava tahliye hortumu

swordfish32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-Merhaba arkadaşlar 2011 astra j 1.4 turbo aracımı bugün yağ değişimi için sanayiye götürdüm ama karter muhafazayı sökemedi usta önceki yağ değiştiren eleman aşırı sıkmış açamadılar boşa dönüyor, bana egsozcuya gitmemi ve vidaların burçlarını tamir ettirmemi söylediler

- yedek su deposunun tahliye borusunun uç kısmından su aktığını farkettik bu hortumu komple değiştirmek mi lazım yoksa conta yeterli olur mu

-arabanın geri vites ışığı bu araçlarda sıkıntılı mı çok karanlık yerlerde göremiyorum eskiden sıkıntı olmuyordu ben mi yaşlandım yoksa lambadamı sıkıntı var anlayamadım ne tavsiye edersiniz

-birde 2 defadır başıma geliyor araba ısınmasına rağmen havalandırmalardan ılık bir hava geliyor ısı ayar düğmesini soğuk kısma çevirip tekrar sıcak kısma çevirince düzeliyor

sanırım arabanın değişim vakti geldi

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
-arabanın geri vites ışığı bu araçlarda sıkıntılı mı çok karanlık yerlerde göremiyorum eskiden sıkıntı olmuyordu ben mi yaşlandım yoksa lambadamı sıkıntı var anlayamadım ne tavsiye edersiniz

geri vites ışığı yetersiz denebilir. ben de sorun yaşıyorum. led ampül sipariş ettim biraz faydası olur diye.

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
karter muhafazasının boşa dönmesi sorununun çözümü basit aslında. usta uğraşmak istememiş. iç taraftan bi anahtarla tutup dıştan çözecek vida ve somunu.

hiç yapılamıyorsa, karter muhafazasını falan açmadan kompresör yardımıyla motor yağını çeksinler üst kısımdan

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

swordfish32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karter muhafazasının boşa dönmesi sorununun çözümü basit aslında. usta uğraşmak istememiş. iç taraftan bi anahtarla tutup dıştan çözecek vida ve somunu.

hiç yapılamıyorsa, karter muhafazasını falan açmadan kompresör yardımıyla motor yağını çeksinler üst kısımdan
hocam anahtarla sıkıştırdılar denemedik şey bırakmadılar olmadı en son tapanın orayı delelim dediler bende delin dedim o şekilde boşalttık yağı

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
link
bunu sipariş ettim henüz gelmedi.

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Hocam led ampülü denedikten sonra dönüş yaparsanız sevinirim bende geri görüşde zorlanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: yoldangeçenbiri

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geri vites ve arka sis için led alabilirsiniz.
21w olanlar iyi ışık veriyor ucuz ledler iyi değil.
Tanesi 60 tl civarı fiyatla aliexpress sitesinden almıştım zamanında efsane ötesi güzel görünüyor ve iyi ışık veriyor bir akşam çekerim fotoğrafını çok memnunum tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

swordfish32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geri vites ve arka sis için led alabilirsiniz.
21w olanlar iyi ışık veriyor ucuz ledler iyi değil.
Tanesi 60 tl civarı fiyatla aliexpress sitesinden almıştım zamanında efsane ötesi güzel görünüyor ve iyi ışık veriyor bir akşam çekerim fotoğrafını çok memnunum tavsiye ederim
sis de sarı ışık daha faydalı değil mi