2011 astra h top tether bağlantı kancası olmayanlar baksın

attila24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2010 aralık ayında 2011 olarak aracımı sıfır aldım arka koltuklarda top tether(üstten çocuk koltuğu bağlantı aparatı)yoktu yerlerine birer tıpa takmışlar bunu serviste görevlilerle konuştum bu model araçlarda olmayacağını söylediler bende tamam demiştim taki geçen servise gittiğimde elime 2010 donanım katoloğu geçti orada bu özelliğin standart olduğu yazıyor bende opel turkiyeyi aradım onlarda 3 gün sonra bana olumlu sonuçla döndüler ve servise bir çift bu aparattan gönderdiller Aracına isofoxli koltuk bağlayacak olanlar için duyurulur
not:bu yer 2009 üretim tarihlilerde hiç yok,2010 uretim tarihlilerde tıpa var,2011 üretim tarihlilerde bu malzeme üzerinde gelmekte bilgi...
malzeme bu ardaşlar(resim örnek)

Ekli dosyalar

• IMG_7481.jpg
    IMG_7481.jpg
    52.5 KB · Görüntüleme: 95

laruno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu bağlantılar bende de yok.. Ben de sizinle aynı şekilde 2010 Aralık ayında, 2011 model diye aldım astra H (konfor paketli) aracımı. Eylül ayında evliler kervanına katılacak biri olarak şimdiden bu parçları istesem iyi olur sanırım =)))

Uyarınız için tekrar teşekkür ederim.

Saygılarımla.

:sopa: (Servise giderken ben) =)))

cupido

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direk servisten istesek vermiyorlar yani illa opel türkiyeyi mi arayacagı ve bu parcanın ismi ntop tethermi

attila24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece opel turkiye aracılığıyla alınabiliyor.İsofixli çoçuk koltuğu hariçinde kullanılabilecek alanı yok bu arada bilgi...

cupido

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu resimde 1 koltukta 2 tane var benim aracta 1 tane var ondada tıpa var ve bunu taktıysanız nasıl kullanıyorsunuz resimlermisiniz