2011 Astra 1.4t rölantide sallanma

safasakalak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki o sorunu nasil cozmustunuz hocam.calistirirken bendede sari motor isigi yaniyor.ben onu normal saniyordum

emreinsignia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde bütün akü abs motor ışıkları yanıyo calıştırınca hepsi söner ama bende sarı motor ışıgı sürekli yanık kalıyodu seyir halinde filan ben hava debimetresini değiştirdim gecti

emreinsignia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o normal olası gereken hocam siz öncelikle hararet müşürüne baktırın ikinci olarakta elektirik aksamına bi baktırın eger sorunu cözerseniz buraya yazarsanız svinirim belki birinin daha işine yara cözümünüz

safasakalak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam hocam tesekkurler

safasakalak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba,Bugün serviste arac lifte kaldirildi motorun altinda baya yag kacaklari tespit edildi.sanzimana giden 2 hortum degistirildi, bogaz kelebegi temizlendi ama adaptasyon istemez diyerek yapmadilar.motorda titresimli bir calisma oldugu icin sıfır bobinle denendi ama degisiklik olmadi eski bobini geri taktik.servisteki ustalar motordaki titresimin bu modelde normal oldugunu soylediler,Bogaz kelebegi temizlendikten sonra zengin karisim hatasi verdi sildik suan bir sikinti gozukmuyor.duzeldigini zannetmiyorum ama suana kadar bir sallanma sarsinti yasamadim

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
sanzumana giden 2 hortum dediginiz,yag sogutucu hortumlarimi? bildigim kadariyla bu hortumlar 1200 tl 2 tanesi. ama hortumu sokturup prescide sadece kaucuk olan kacak yerini 40 tl ye degistirebiliyorsunuz

safasakalak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam tam emin degilim galiba sogutucu hortumlari 2 tane yan yana olan.zaten agizlarina rekor basilip degistirildi heralde tamda bilmiyorum

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Nekadara mal oldu