2011 1.6 115 actıvse.. Aracımda ÖN SAĞ tekrlekten lokurtular var

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2011 1.6 115 actıvse.. Aracımda ÖN SAĞ tekrlekten lokurtular var

Aracım 1 yaşında ve 15.000 km'de iken ön iki amörtisörüm garantiden değişti. Ankara Opak servisinde. Lokurtular gitti mi derseniz halen duruyorlar  ;D . 1 ay sonra falan garanti bitmeden bir kere daha götüreceğim. Kaliperle ilgili hiçbir işlem yaptıramadım henüz. Maalesef yaşadığım şehirde servis yok. Olsa her hafta çözülene kadar götürürüm.

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

amortisor değişirken başındamıydınız aracın ? ya da takılan amotisorlerin nerden geldiği hakkında bilginiz var mıydı?

ankara opak deyince insan bunları sormak istiyor.

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opis de olabilir. Faturalar araçta duruyor bir ara bakarım. Opakta galiba salıncak falan bişiler değişmişti. Amörtisörler ya Opis ya da Opak'da değişti. Biraz karışık oldu kusura bakmayın. 1 sene geçtiği için tam hatırlayamıyorum. Önden gelen bir ses yok bende. Arkadan gelen lokurtuyu 2 servise de kabul ettiremedim. Her seferinde ön düzende bişiler değişti. Arkadan gelen ses aldığımdan beri duruyor. Haziranda garanti bitiyor. Eminim ki o zaman bütün sorunları ben söylemeden bulacaklar. Bundan sonra özel serviste devam etmek en iyisi sanırım.

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

para alacakları için siz söylemeden arızaları bulurlar hiç merak etmeyin. en iyisi özel servis bencede garantim bitti şimdi mutluyuz.  greatt

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Faturaya baktım. Aracım 12.000 km de ve 8 aylık iken Opis'de ön iki amörtisör garantiden değişmiş.