2010 gsi buluşmasi-4 nisan pazar.

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavuz abi yer ve zaman??

Arkadaşlar üzülerek söylemek zorundayım ki ben bu seneki buluşmayada katılamıyorum :(

25 Nisan tarihinde abimin oğlunun düğünü vardı ama tarihi 4 Nisan olarak değiştirmişler..

4 Nisan 2010 GSI buluşmasının detaylarını birkaç güne kadar netleştirip yazacağız.

Saygılarımla

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turgay gsi ını alsın gelsin gsı cılar günü onu geçip ,tarihi günü ölümsüzleştireyim...

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabam sanırım boyada olcak o tarihte muhtemelen bende katılamıcam

34NVL80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar üzülerek söylemek zorundayım ki ben bu seneki buluşmayada katılamıyorum :(

25 Nisan tarihinde abimin oğlunun düğünü vardı ama tarihi 4 Nisan olarak değiştirmişler..

4 Nisan 2010 GSI buluşmasının detaylarını birkaç güne kadar netleştirip yazacağız.

Saygılarımla

sen ve emre katılamıyor bi kaç kişi daha var olmadı 1 hafta atalım herkeze uyarsa...:confused::confused::confused:

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Listede yokum yani ehliyetimi emniyet hayranlığından aldı diyemi bu yoksaaa,, bensiz toplanıyyorsunuz da herşey boğazınızdan geçebiliyormuuu artıkın:(....
yazdımmm bunu bilesinizzzz,,sorumlulular kendi kendinii bilirr cvp yazıp afişe etmeyinnnn:)"

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Listede yokum yani ehliyetimi emniyet hayranlığından aldı diyemi bu yoksaaa,, bensiz toplanıyyorsunuz da herşey boğazınızdan geçebiliyormuuu artıkın:(....
yazdımmm bunu bilesinizzzz,,sorumlulular kendi kendinii bilirr cvp yazıp afişe etmeyinnnn:)"

gecmis olsun.
Ayni sakayi banada yapmislardi :)

Ben´siz toplaniriz ama sensiz asla :)