2010 F1 Şampiyonası

Kim şampiyon olsun?

• Fernando Alonso

Oy: 3 60.0%
  • Mark Webber

Oy: 1 20.0%
  • Sebastian Vettel

Oy: 1 20.0%
  • Lewis Hamilton

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bilindiği gibi bu hafta son yarış olan Abu Dhabi yarışı yapılacak. Herkese izlemesini tavsiye ediyorum. Çünkü kıran kırana bir mücadele var. Alonso lider şu anda Webber'le 8 puan fark var. Webber'in 1. olması durumunda Alonsoya ikincilik yetiyor. Vettel alırsa Webber 2 olursa Alonsoya 3.lükte yetiyor. Yani en kötü 3. olması lazım yanlış hesaplamadıysam.

Ben Alonsonun şampiyon olmasını istiyorum çünkü adam yaklaşık 50 puan geriden geldi ve liderliğe oturdu, sezon boyu en az hata. Zaten her zaman istikrarlı bir pilot. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Cumartesi günü sıralama turları, Pazar günü ise yarış olacak. Pazar günü 2 saat vaktinizi ayırırsanız müthiş anlara, müthiş bi mücadeleye tanık olacaksınız. Ben günü yaklaştıkça saatini yazarım buraya. Pazar sabah olur büyük ihtimal 8-9 gibi yanılmıyorsam.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıralamalar ve yarış Türkiye saati ile 15:00 da yapılacak.
Ben Weberin kazanmasını ve şampiyon olmasını istiyorum. bu sene gösterdiği performansla fazlasıyla şampiyon olmayı haketti. Alonsonun olmasını istemiyorum. Herkes sütten çıkma akkaşık sanıyor alonsoyu ama değil. şuanda takım emriyle almış olduğu fazladan bir 7 puanı var. Redbul takım emri uygulasaydı weber zaten şampiyon olmuştu.
O yüzden weber kazanırsa tam anlamıyla hakkıyla kazanmış olur. Aynı şey vettel içinde geçerli. alonsonun 6. lık ve daha kötü bir derecesinde vettelin birinciliğinde vettel şampiyon olur.
Ama Vettel çok genç ve tecrübesiz. bu nedenle en uygun şampiyonluk adayı Weber. umarım olur.

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bende bi ferrarici olarak uzuldum bu duruma...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alonsonun şampiyonluğu kaçırması tamamen Ferrari takımının suçu. Yanlış yönlendirdiler çok yanlış bi zamanda pite aldılar. Trafiğin ortasında kaldı Fernando. En kötü 4. olması gerekiyordu. Trafiğide geçemedi zaten ellerinden kaydı gitti şampiyonluk. Vettel'inde şampiyon olması en genç şampiyon ünvanını alması bakımından sevindirici ama bir türlü ısınamadım adama. Webber olsaydı da Vettel olmasaydı. Bu arada Alonso'yu yarış boyu tutan ve geçit vermeyen Petrov'u, önde de Hamilton'u tutan Kubica'ya gönülden tebrikler :) Renault'un bu seneki arabasına bayılıyordum. Canlıda izledim. Renault'nun Ferrarinin Mclarenin önünde birçok yarış geçirmesi sevindirici benim açımdan.