2010 cosmo şanzuman sorunu

Tkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba 2010 cosmo aracımla iş dönüşü yolda kaldım ışıklarda beklerken araç birdaha hareket etmedi vitesi d ve r konumuna alıyorum araç yerinden bile oynamıyor istop edip bekledim tekrar çalıştırdım kenara çekicek kadar gitti en yakın özel servise çektik şanzuman beyninde sorun olduğunu söylediler ve 6 yada 7 binlara masrafı var dediler başına böyle birşey gelen oldumu bana bunlar şanzumanı açmadan nasıl fiyat veriyorlar aracın şanzuman hatası vermesi gerekmiyor mu

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam internetten bi araştırın bu şanzuman beynini tamir eden yerler var. ben bi ara audi a4 leri araştırken rastlamıştım. Adamın birine 14 bin tl masraf çıkarmış servis şanzuman beyni değişecek diye tabi arkadaş bu bahsettiğim yere 700 TL ye yaptırmış şanzumanı. HAtta videosu var youtubda o yapan yerin. Ya sakaryada ya gebzede diye hatırlıyorum. Sakın gidip 6-7 bin tl verme yani, araştır illaki tamiratını yapan biryer bulursun

Tkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şanzumanı o fiyatı duyduktan sonra actirmadim kalsın öyle dedim simdi işinin ehli bir sanzumanci arıyorum

Tkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca görüştüğüm şanzımanlar çok farklı şeyler söylüyorlar şanzımanın ilk birkaç şey açılmadan bulunabileceği gibi aracın tek sorunu 100 200 metre gidip kendini boşa alması uyarı falan vermiyor

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
bence sorun şanzımanda değil. vites geçişlerini ayarlayan parçada.