2009 yaz kreasyonu

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar,Allah izin verirse yaz tatilimi geçirmek üzere 1 Temmuzda izne ayrılıyorum.Sırasıyla Mersin Adana Gaziantep Maraş ve Ankara da iznimi geçireceğim...Uzun süredir aklımda olan bişey vardı.Opel logolu bir tişörtüm olsun istiyordum.Ebay de çok güzel seçenekler vardı ama pahalı :)Bugün mercan yokusuna gittim 3 tane güzel pamuklu tişört aldım(10 tl).Sonra Mudo dan da çifti 15 tl olan 2 tane tişört aldım.Tişörtlere baskı yaptırdım.Çokta güzel oldu:) Herhangibir tişört baskısı yapan yere yaptırabilirsiniz...Opelim Net yazdıracaktım ama uygun olmayacağını düşündüm...Ticari bir amaç gütmüyorum...

Yarında tatil bakımı için ODAK'a gidicem.Bunlardan birini giyip gidicem ,bakalım ne tepki verecekler...:)

fotolar geliyor.

Son düzenleme:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi süper hepsi ya. Ezgene tam adres verebilir misin? İstanbul'a gittiğimde kesin almak istiyorum kardeş.

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adres yokki...:)Mercan yokuşu var orda atlet don çamaşır toptancıları var.Mağazada 10 liraya satılan fanila orda 3 lira...Ben Mudo da aldım 2 tane tişört.Fotoğrafçıya yaptırdım...Sende Ankarada aynı paraya maledebilirsin..OPEL FUN CLUP 34 FK 1827 yazdıracaktım,vazgeçtim .Nedir bendeki bu OPEL sevgisi:)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman yazısız baskısız güzel tişörtler bulup fotoğrafçıya OPEL yazdıracağız. Peki fotoğrafçı bize demesin abi işinmi yok diye :D Yazıları direk onlarmı yazıyor yoksa yazılarıda alıp götürüp onlar mı yapıştıracak?

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman yazısız baskısız güzel tişörtler bulup fotoğrafçıya OPEL yazdıracağız. Peki fotoğrafçı bize demesin abi işinmi yok diye :D Yazıları direk onlarmı yazıyor yoksa yazılarıda alıp götürüp onlar mı yapıştıracak?

yooo,oların işi o zaten.İstediğin herşey yazılıyor...Orda bir çift vardı.Onlar 2 tişört almış düz renk pembe..Birine LO birine VE yazdırdılar....Yanyana yürüyüce LOVE oluyor.Herhangibir tişört olur gömlek olur götür onlar basar.Hiç merak etme...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardımcı olduğun için çok sağol Ezgene. Bugünlerde alırsam yaptırırım. Fotoğrafları paylaşırım burada:)