2009 astra cosmo manual esp varmı ? YARDIM

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
esp iyidir olmalidir...

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar var o işaret fakat üçgen içinde değil sanırım birde yeri farklı.Daha aşağıda benim araçta.Birazdan bakayım tekrar üçgen içinde mi diye fakat kayan araba işareti kesin var.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

foto atarsanız daha iyi olur

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnızca easytroniclerde var diye biliyorum ben.

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar var o işaret fakat üçgen içinde değil sanırım birde yeri farklı.Daha aşağıda benim araçta.Birazdan bakayım tekrar üçgen içinde mi diye fakat kayan araba işareti kesin var.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

O arıza lambası olmasın?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
icinde anahtar var sanirim onun :confused:, resim atin bence daha guzel cevap verirler yada ogrenmenin bir yolu var aracaniza patinaj cektirmeye calisin eger cektiginde ucgen icinde kayan araba cikarsa esp verdir :D

Tabiki İsmail bey anahtar var içinde, onu deme sebebim belki arkadaş araba resmini hatırlıyordur lakin anahtarı hatırlamıyor aklında öyle kalmıştır. Astra h de biliyorsunuz bir tane esp ile ilgili lamba var eğer orada yoksa esp de yoktur.

efe009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle ilginize çok teşekkür ederim.ESP var aynı işaret var ve patinaj çekmeye çalıştığımda o iışık yandı.2009 manual cosmolarda da olabiliyormuşAracı aldığım kişi yalan söylememiş.En kısa sürede fotoları da atmaya çalışacağım

efe009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ismail bey videolar çin çok saolun fakat.Maunal araçta esp yi açıp kapama işlemini nasıl yapacağım?