2008 Subaru Impreza 1.5 AWD Otomatik

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi arkadaşlar, bmw'yi verdik hayırlısıyla. araba arayışları başladı. eşim de kullanacağı için otomatik şart. eşim daha acemi olduğu için bi arabaya 40-50 bin lira gömmek istemiyorum. erzurumda ikamet ettiğim için de 4x4 olması subaruyu cazip kılıyor. sattığım bmw 6 silindir olduğu için subaruyla arasında yakıt farkının çok olacağı fikrinde değilim.

siz ne dersiniz? nasıl bilirsiniz?

araç elegance, 80'de tam dolu. 27 lira...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahsi fikrim sürülücek çok güzel ibr araç olduğu subarunun genel marka olarak bizim pederde zamanında outbacki vardı adama sattıramadık bir türlü aracı ama çok sağlamdı

bu şahsi fikrimdi ama şimdi birde türkyie realitesi var erzurumda servisi varmı parçası ciddi pahalı rakamlar birde hanımın kullanıcak vurursa sağını solunu uacemiliğini atana kadar erzurumda oda sıkıntı olur tamiratıda çok masraflı araçlar..

bence erzurumdaysan orada sürebiliceğin idare bir araç al derim.. 4x4 ünün senin düşündüğün tarzda oralarda bir işe yarıycağını sanmıyorum.. subarunun 4x4 ü araziye göre uyarlanmış bir 4x4 değil daha çok performans ve yol tutuşa dair bir 4x4 ..

bana sorarsan şahsi fikrim sorento 2006-2007 model yönel derim full+full derisi sunroofu elektrikli koltuğu ısıtmalı koltuklar her bir şey var.. ustasınıda bulursun kesin orada hyundai yada kia bayi vardır.. yerden yüksek araç 4x4 hanımında rahat sürer sende öyle keyifli rahat araç rakamlarıda 35-40 arasında temiz bir tane bulursun..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Gerçekten bu araçların parçaları çok pahalıymış. Geçen bayram bir arkadaşım kaza yaptı. Ben tahminen araçta 10.000-12.000 TL hasar vardır dedim, servis elemanı ise en az 40.000 TL dedi. Ekspertiz sonucu araç 45.000 TL lik hasarı nedeniyle perte çıktı. Hasar olmadığı sürece sorun olmaz ama ben de Hakan'la aynı fikirdeyim. Başka bir 4x4 bakmanı öneririm.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erzurumda garip bir biçimde yetkisi servisi var :) yani bmw'nin yoktu.

araba japon olduğu için öyle zırt pırt bozulacağını zannetmiyorum. kazalar filan fistık çok sorun değil zaten kasko olacak.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
O zaman hayırlı olsun diyelim mi? :)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla olacak gibi :D bugün gidip bineceğim bi test edeceğim...

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boxer motor olduğu için motordan sorun yaşamazsın. Ancak zaten takmayacakmışsın ama lpgye uygun bir motor değil.
Bunun dışında yürüyen aksam ve elektronik kısmından yaşayacağın sorunlar seni fazla üzmez.
Aklımdaki araçlardan birtanesidir ama yakıt konusunda o kadar cüretkar olamadığım için uzaktan bakıyorum:)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boxer motor olduğu için motordan sorun yaşamazsın. Ancak zaten takmayacakmışsın ama lpgye uygun bir motor değil.
Bunun dışında yürüyen aksam ve elektronik kısmından yaşayacağın sorunlar seni fazla üzmez.
Aklımdaki araçlardan birtanesidir ama yakıt konusunda o kadar cüretkar olamadığım için uzaktan bakıyorum:)

aracı bugün test ettim. değişik bi araç pek bişey anlamadım :D ama çok yumşak bi araba. işcilik iyi lakin malzeme kalitesi çok iyi değil. bildiğimiz plastik kullanmışlar. sürüş rahat geldi ama araba bariz hantal. 27 son fiyat denildi. biraz daha fiyat kıra bilirsem almayı düşünüyorum.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi yukarı diyelim :D fikirlere ihtiyacım var...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben samimi olıyım istanbul ankarada olsan al diyebilirdim ama erzurumda yolların asfaltın durumunuda bilmesemde bende yerden yüksek bir 4x4 al derim en kötüsü bir freelander al derim..