2008 Corsa D kasa

michaker19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spolier cam filmi ve xenon var yaptırmak istiyorum önerileriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

opelim67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spoilerı geciktirmeden hemen yaptır arabayı çok toplu gösteriyor.
Ek olarak sadece maşpiyelde düşünebilirsin ben öyle yapıyorum tavsiyemdir.
xenon a gelince merceksiz farlarda inanılmaz bi göz alma yaptıığının farkındasındır oyüzden taktırmamanı öneririm ama şöylede bi tavsiyem olur xenonu sadece sislere tak ve sadece gezerken kullan hem çok şık hem kimsenin gözünü almaz hemde muanede daha az sıkıntı çıkartıcaktır kardeşim sana.

michaker19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spolieri nereden alabilirim ? Benm arabam 2008 ecoflex sadece sarı yerine beyaz olmasını istiyorum ısıkların sarı gözümü çok alıyor onun için değiştirecegim farlarım mercekli mi merceksiz mi bilmiyorum açıkcası.Film öneriniz ne olur acaba ?

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spolieri nereden alabilirim ? Benm arabam 2008 ecoflex sadece sarı yerine beyaz olmasını istiyorum ısıkların sarı gözümü çok alıyor onun için değiştirecegim farlarım mercekli mi merceksiz mi bilmiyorum açıkcası.Film öneriniz ne olur acaba ?

mercek yok..şiddetle tavsiyem Osram hyper white 5000 k ampüllerden alınız.

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spolier cam filmi ve xenon var yaptırmak istiyorum önerileriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Buz mavisi 8000k xenon 'lar düşüne bilirisiniz taktiktan sonra kendi arabaniza bakiş açiniz deyişicektir . Ayriyetten karşi tarafin gözünü almaz ve görüşünüzü'de rahatlatir tabiki markadan markaya'da deyişe bilir. Spoiler 'içinde 3 çeşit var zaten internetten Bi göz gezidirip kendi tarziniza göre sipariş ettirip montajlata bilrsiniz.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bu xenonlar mercekte bile göz alıyor köy yollarında falan bir denk gelin bakalım

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buz mavisi 8000k xenon 'lar düşüne bilirisiniz taktiktan sonra kendi arabaniza bakiş açiniz deyişicektir . Ayriyetten karşi tarafin gözünü almaz ve görüşünüzü'de rahatlatir tabiki markadan markaya'da deyişe bilir. Spoiler 'içinde 3 çeşit var zaten internetten Bi göz gezidirip kendi tarziniza göre sipariş ettirip montajlata bilrsiniz.

100 liralık cakma xenon mu araca bakış açısını değiştirecek Allah aşkına..nolacak takınca.arac ferrariyemi dönecek? birde göz almaz diyorsunuz..

bu arada aracınıza xenon takarsanız muayeneden kalırsınız;)

michaker19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Subaru forester 2010 marka da aracımız var. Onun farları beyaz muaynede bir sıkıntı yaşamadık bunların yasal olanlarıda var demek ki ben yasal olanlarını arıyorum uzun yolda 200 km üzeri olan mesafelerde yoruyor sarı ışık. Xenon şekil ya da güzel olsun diye değil tamamen göz yorgunluğu için taktırayım diyorum.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farları beyaz olan xenon değil osram dır... bazı farlar merceksiz olsa bile farın dış ve iç yapısı farklılığından dolayı xenon lu olabiliyor. daha önce forumda tartışılmıştı.

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100 liralık cakma xenon mu araca bakış açısını değiştirecek Allah aşkına..nolacak takınca.arac ferrariyemi dönecek? birde göz almaz diyorsunuz..

bu arada aracınıza xenon takarsanız muayeneden kalırsınız;)

kimse size 100 liralik xenon 'lardan bahsetmedi. Demekki bakiş açiniz dar. Kimse aracin ferrari'ye dönmesini beklemiyor bekleyemez. Biz aracimizi seviyoruz bütcemizin yettiği seviyede lüxs araçlara binmeye çalişiyoruz ve bindiğimiz arabayi foby olarak güzelleştirmeye çalişiyoruz. Corsa Tuning Adli bölümdesiniz farkindaysaniz !