2008 Corsa 1.2 21.500 TL?

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araç 8 aylık şeytan kulağına kurşun daha 1 sürtmesi bile yok ama dediğin gibi ön farın alt kısımlarında (tamponla birleştiği noktada) boşluk var neden bende anlamadım ama çok çirkin gözüküyor sanki öncesinde tampon çıkmışta sonradan geri oturtulmuş gibi :mad:

mutlaka birşey yapmışsındır hafif de olsa öndeki araca dokundurmuşsundur tampon esnemiştir yada park halindeyken önündeki araçlar çıkmak için aynı şeyi yapmış olabilir :)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlaka birşey yapmışsındır hafif de olsa öndeki araca dokundurmuşsundur tampon esnemiştir yada park halindeyken önündeki araçlar çıkmak için aynı şeyi yapmış olabilir :)

yok hocam yapsam kendimi bilmezmiyim imkanı yok benim yapmamın öndeki yapsa bile mutlaka tamponda bir yerlerde ezik , büzük , çizik olur :) Yani doğuştan böyle bu durum

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu bunu bilmem ama o araba üzerindeki anahtar işaretinin servis çağrı ışığı olduğunu çok iyi bilirirm :D

O ışığın marşa basınca söndüğünü de bilir misin? :D:D:D Resimlerde ne devir sayacı ne de depo ibresi yerinden oynamış, demek ki henüz marşa basılmamış, yarım kontakta.
Ha araç faalken ışık yanar, onda hakkın var.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön tarafta aynı boşluk benim arabada da uğur zannediyorum Opel'in D kasa makyajlı kasalardaki sıkıntısı bu geçen bende farkettim farın tamponla birleştiği noktada boşluk var anlamadım neden?

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O ışığın marşa basınca söndüğünü de bilir misin? :D:D:D Resimlerde ne devir sayacı ne de depo ibresi yerinden oynamış, demek ki henüz marşa basılmamış, yarım kontakta.
Ha araç faalken ışık yanar, onda hakkın var.

araç çalışmadan sönmesi gerekir servis çağrı lambasının. 10 saniye kadar yanar sonra söner çalışsa da çalışmasa da. belki o 10 saniyelik arada çekilmişse foto onu bilemem.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
anahtar işaretini neden tartışıyorsunuz. İN SP yazıyor zaten.....