2008 Corsa 1.2 21.500 TL?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DotCom
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Amacım satıcıyı savunmak ya da haklı çıkarmak değil, ancak takas sadece kafa kafaya olan birşey değil. Adamın nakit ihtiyacı belki 15.000 TL'dir ve "takas olur" derken belki de "üste para alabileceği" bir araçla takastan bahsediyordur. "9.000 TL'lik bir tipo ve üstüne de 15.000 TL" gibi bir takastır örneğin. Hem arabasız kalmaz hem de nakit ihtiyacı karşılanır.

Araca baktırılıp 2-3 parça boya ve km orjinalse düşünülebilir. Dağınık hor kullanılmış bir araca benzemiyor. Yoksa piyasada 1-2 yaşında olup her yeri yara bere araç çokca var.

corsaların farlarının sarardıgını bende düşünmüyorum hiç görmedimde. aracın ön tamponu düşük özellikle sag camurlukla simetrik durmuyor. sag camurlukla ön sag kapı işlem görmüş gibi duruyor. ve arka tarafta arka tampon hiç orjinal durmuyor sanki değişmiş gibi..arka plakada yamulmuş yani bu arac arkadan yemiş.eski plakayı yeni tampona takmıslar gibi..

çökülebilir bir araba...temizse ufak tefek darbeden problem olmaz :)
adam da zorla satmıyor belki 11-12 binlik bir araçla takas istiyordur...ben bakardım şahsen o araabya..ne farının parlaklığı ne boyası ne servis lambası...

corsaların farlarının sarardıgını bende düşünmüyorum hiç görmedimde. aracın ön tamponu düşük özellikle sag camurlukla simetrik durmuyor. sag camurlukla ön sag kapı işlem görmüş gibi duruyor. ve arka tarafta arka tampon hiç orjinal durmuyor sanki değişmiş gibi..arka plakada yamulmuş yani bu arac arkadan yemiş.eski plakayı yeni tampona takmıslar gibi..

Farların sararması konusunda bende hemfikirim. H kasalarda bu sorun var ama Corsada bende görmedim. Ayrıca ön tampon sarkıntısı hafif bende de var. Bu sorun hemen hemen tüm corsada var ve kaza dokundurma teşkil etmiyor. 2-3 yıl sonra ön tampon yanlarında ve far altlarında hafif sarkma oluyor ayrıca ön tampon altı karlıkta tam ortadaki birleşim yerinden hafif ayrılıyor. Yani benim araç gibi temiz kazasızda bile bu ayrılmalar var.

takmayın canım bunları kafaya...görmeden birşey demek doğru olmaz...
sahibinden e düşer takip edene ayda 2-3 fırsat..

Açıklamalarınız için teşekkürler. Araştırmaya devam

caner e katılıyorum yakından bakıp değerlendirmek gerek. En azından nelere dikkat etmen gerektiğini yada olabilecek kusurları biliyorsun

Ayrıca ön tampon sarkıntısı hafif bende de var. Bu sorun hemen hemen tüm corsada var ve kaza dokundurma teşkil etmiyor. 2-3 yıl sonra ön tampon yanlarında ve far altlarında hafif sarkma oluyor ayrıca ön tampon altı karlıkta tam ortadaki birleşim yerinden hafif ayrılıyor. Yani benim araç gibi temiz kazasızda bile bu ayrılmalar var.

Benim araç 8 aylık şeytan kulağına kurşun daha 1 sürtmesi bile yok ama dediğin gibi ön farın alt kısımlarında (tamponla birleştiği noktada) boşluk var neden bende anlamadım ama çok çirkin gözüküyor sanki öncesinde tampon çıkmışta sonradan geri oturtulmuş gibi :mad:

onu bunu bilmem ama o araba üzerindeki anahtar işaretinin servis çağrı ışığı olduğunu çok iyi bilirirm :D

Geri