2007 vectra c comfort için öneri

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar uzun bir süre önce 96 model vectramın kapısının esnetilerek çalınmaya çalışılmasından sonra arabamı satmıştım. O ara ev falan alınca araba hayalimi erteledim. Bir süredir arkadaşlarımın isteği ile nasıl yaptım bilmiyorum jetta, civic, corolla falan bakmaya başlamıştım, sonra bu karaktersiz arabalara 34-35 bin verilmez diyerek opele döndüm. İçine sığabileceğim ve rahat edebileceğim tek arabanın vectra olduğunu anlayabildim sonunda, bir süredir c kasa vectra arıyordum ve temiz bir vectra buldum. Uzun oldu ama hikayesi olmadan bir araç almak bana hep mantıksız gelmiştir. Arabalarımla aramda hep farklı bir bağ oluşmuştur. Halen bakarım şaşi numaralarından kim almış nerede falan :)

Şimdi konuya dönersek araç ve fiyat ile ilgili görüşlerinizi almak istiyorum.
Araç 2007 model Vectra 1.6 Comfort, 30000 km'de, gümüş gri renkte, 2. sahibinden satılık, önceki sahibi denilene göre park halinde meydana gelen sürtme sonucu sol ön çamurluğu Ankara Reis Opel'de değiştirmiş. Bakımları da Reis Opel'de yapılmış. Ben aracın plakasına sms ile tramer kayıt sorgudan baktım hasar kaydı görünmüyor. Aracın muayenesi yeni yapılmış. Lpg hiç takılmamış. Araçta ekstra bir donanım yok standart comfort donanımda.
Aracın kasko değerine baktım 30.800 TL, Doğuş oto değerlendirmenin sitesinden sanal expertiz yaptırdım 28600 TL çıktı, fiyat olarak 33500 dedi ama son 32500'e bırakacağını söylüyor satıcı.

Şimdi fiyat nasıl, araçta nelere dikkat etmem lazım, bir de aracı göstermek için Ankara Opel Garage'ı düşündüm, böyle bir hizmetleri var mı bilmiyorum.

Görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında moralinizi bozmak istemem ama bence biraz pahalı geldi her ne kadar km si az olsa da bile o parayı etmez diye düşünüyorum.

the İMAM
'06 elagance

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında benim kafamdaki fiyat 31000 ama bu ara fiyatlar almış başını gitmiş, 0 km araçların ortalama 50000 TL'ye satıldığı dönemde 2. ele nur yağdı resmen. Astra classic vardı geçen 2005 model adam 28'den bir kuruş aşağı olmaz dedi araç 85000 km'de neredeyse bomboş bir araç. Bunu geçtim 2007 focuslara 28-29 isteyenler var. Hatta geçen senelerde 30-31bine aldıkları araçlarına bu yıl 34-35 isteyen adamlar var. Söyledim birine ben bu aracın sıfırını bu paraya almadım diye, adamın dediğin sabahtan beri 20 kişi aradı oldu ve akşam üzeri baktım araç satılmış. Millet de alıyor. 2008 poloya 28-29 bin veren adamlar var oldukça memlekette 2. el piyasası alır başını gider. Ben 30-31 bine 2004 passat alamam mesela.
Örnek: http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...65-000-agir-bakimlari-yapildi-70665657/detay/

Son düzenleme:

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...l-vectra-1-6-16v-comfort-extra-69246146/detay bu aracı alın derim yakından gördüm muhteşem xenon paket var makyajlı c kasa kaçırmayın bence nakitim olsa hiç durmam alırdım :)

Güzelmiş gerçekten ama kilometre oldukça fazla. Bir de Isparta'da hiç vaktim yok kafamı kaldıramıyorum işten. Şöyle babam anlasaydı bu işlerden ama anlayan kimse de yok kendi işimizi kendimiz yapıyoruz.

İlgin için teşekkürler Emre. Peki dediğim araç ile ilgili düşüncelerin neler?

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzelmiş gerçekten ama kilometre oldukça fazla. Bir de Isparta'da hiç vaktim yok kafamı kaldıramıyorum işten. Şöyle babam anlasaydı bu işlerden ama anlayan kimse de yok kendi işimizi kendimiz yapıyoruz.

İlgin için teşekkürler Emre. Peki dediğim araç ile ilgili düşüncelerin neler?

km si düşük ama ekstradan deri koltuk xenon paket falan yoksa almayın derim ...km yi sorun etmeyin 90 000 gayet normal ,eğer fazla km yapmıyosanız 3-4 sene içinde km normalleşir değerinde satarsınız .Arabaya yakından baktım taş gibi hafta sonu gelip bakmanızı tavsiye ederim

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu araç için çarşambaya kadar zamanım var görüşlerinizi bekliyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu araç için çarşambaya kadar zamanım var görüşlerinizi bekliyorum.
Eğer araca kanın ısındıysa üçe beşe bakma, götür Hakan'lara bir baksınlar, okey derlerse bizlere hayırlı olsun demek düşer, sonuçta bizim gibi gerçek biniciler için fiyattan ziyade aracın temizliği daha önemlidir.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Böyle saçma sapan bir piyasada bence fiyat fena değil. Araç gerçekten temizse verilebilir. Maalesef piyasa böyle, yapacak bir şey yok.