2007 Easytronic

tgarip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Easytronic ile ilgili bir sürü yazı var forumda.Genelde problemli gibi.2007 Yeni Makyajlı Astra'larda Easytronic problemleri düzeldimi acaba? Bilgisi olan varmı? Yada tavsiye edermisiniz?

teşekkürler...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginç....hiç problemli easytronic denk gelmedi bana.Hatta en sorunsuz çalışan marka opel.....

drberti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vites geçişleri neysede arada corsalarda takılma olduğu söyleniyor. vede bu forumda 2006 opellerde şanzımanın kötü olduğu hatta dandik olduğu yazılmıştı....
ama az yakması diğer otomatiklere göre avantaj zaten...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu söyleyen kim bilmiyorum.2006 triptironic kullanıyorum ş.içi 300 yakıyor .ama performansı harika...ışıklarda hiçbir modifiyesi olmayan aracımla gayet iyi terletiyorum milleti...ilk 30-40 metre yanıma yanaşamıyorlar.Buda bana yetiyor....vites geçişleride A1 den 2ye geçerken hissdedersin.onunda hissettirmeyen araç yoktur....Aracı kullanmadıysanız bence yorum yapmayın.Kulaktan dolma bilgilerle bir yere varılmaz.

drberti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu söyleyen kim bilmiyorum.2006 triptironic kullanıyorum ş.içi 300 yakıyor .ama performansı harika...ışıklarda hiçbir modifiyesi olmayan aracımla gayet iyi terletiyorum milleti...ilk 30-40 metre yanıma yanaşamıyorlar.Buda bana yetiyor....vites geçişleride A1 den 2ye geçerken hissdedersin.onunda hissettirmeyen araç yoktur....Aracı kullanmadıysanız bence yorum yapmayın.Kulaktan dolma bilgilerle bir yere varılmaz.
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=111
burada asTRa isimli arkadaşın yazısına göre söylüyorum. sanırım kendisindede bu araç var. bende 2006 easytronic araç arıyorum ancak bu probleri duyunca açıkçası tereddüt edi,yorum..

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama çok fazla manuel ve otomatik arasında gidip gelirsen diyor....arkadaşım aracıma bindi çok hoşuna gitti ve o da aynı paketlisinden arıyoruz.sorun yok kardeşim kafana takma.emin ol sen benim kadar sert kullanmazsın aracı..ve bu hali ile tık yok...al sen dua edersin.hem araç içi görünümü de çok güzel...vites kolunun orada tuşlar ışıklı filan :D ......

drberti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alacağım inşallah ama elegance veya cosmo ve sunroof ile bulubilirsem çok güzel olacak...

drberti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ışıkta bu araçla hangi araçları terletiyorsunuz test verilerine göre ve fabrika verilerne görede 0-100km 14 sn de ulaşıyor. buda 1.6 araçta vasat bir rakam doğrusu.yeni 1.6 lar 12 sn en fazla hızlanması?????
ben test ettim bana görede kalkışlarda hantal geldi biraz ama benim için performans çokta önemli değil....

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fabrika verileri yakıt konusunda da yanıltıyor..yanlışın var...fabrika verileri 11.7 saniye..zaten piyasada standart bir 115 beygir araç da o civarlarda...aracımda spor pakette ekli ve 1.6 motor olan modifiyesiz her aracı zorluyorum...

sana şunu söyleyeyim sen bu aracı hafife alıyorsun ve olumsuz seyler düşünüyorsun...alma kafanda başka bir araç düşün.triptronic olsun ve 100 km ye 5-6 saniyede filan çıksın...