2007 Corsa D Enjoy Anlık Yakıt Tüketimi ?

cnrylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2007 Model Corsa Enjoy'larda Anlık yakıt tüketimi ekranı var mı ? bilgisi olan.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
o model için hayır yok

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir soru?

Arkadaşlar bizde anlık tüketim var ama sağlıklımı bilmiyorum? yokuş aşağı kompresyonda iken devir 2500' ün altında inmeye başlayınca tüketim gösteriyor.
aslında rölanti devrine kadar 0,00 lt olarak göstermesi gerekmezmi?

yavuzturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlık yakıt tüketimi olayı, yol bilgisayarı mı oluyor acaba ? bende de corsa 1,3 cdti 2007 var ama yol bilgisayarı var mı bilmiyorum yada nerede bulamıyorum. veya varsa hangi özelliklere yarıyor bilmiyorum :(
Yardımcı olursanız çok sevinirm..

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlık yakıt tüketimi olayı, yol bilgisayarı mı oluyor acaba ? bende de corsa 1,3 cdti 2007 var ama yol bilgisayarı var mı bilmiyorum yada nerede bulamıyorum. veya varsa hangi özelliklere yarıyor bilmiyorum :(
Yardımcı olursanız çok sevinirm..

Anlık yakıt tüketimini yol bilgisayarından görebilirsiniz , yol bilgisayarıda corsaların sadece enjoy (full) modellerinde mevcuttur

yavuzturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracım da enjoy ama (ruhsatta öyle yazıyor, sis farı vs hepsi var full pakette haricen ne var bilemiyorum ama) var ise yol bilgisayarı nerde ki :)

Anlık yakıt tüketimini yol bilgisayarından görebilirsiniz , yol bilgisayarıda corsaların sadece enjoy (full) modellerinde mevcuttur

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracım da enjoy ama (ruhsatta öyle yazıyor, sis farı vs hepsi var full pakette haricen ne var bilemiyorum ama) var ise yol bilgisayarı nerde ki :)

Yol bilgisayarı konsoldaki devir ve KM sayacının ortasında yer alır (en azından benim araçta öyle) nasıl kullanacağın konusunda forumda bir çok bilgi var

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eskiden bir BMW 'miz vardı, gaza abanınca 26lt / 100km gibi anlık değerler gösterdiğini hatırlıyorum, o sayede aracın içi korku tüneli gibi oluyordu vallahi billahi.