2007 Corsa D Cdti

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
407 zor araba arkadaş ya..tr ye uymuyor...iyi 407 nin altını biyerde bırakmadın...bide yay taksan yerden gazoz kapaklarını toplardın artık :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
407 zor araba arkadaş ya..tr ye uymuyor...iyi 407 nin altını biyerde bırakmadın...bide yay taksan yerden gazoz kapaklarını toplardın artık :)

Daha aracı teslim aldığım anda muhafaza oturmuştu, asfaltı kazımışlar çıktığım yerle yol arası 30 cm :sopa:

Alican66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız çok güzel maşallahı var. Tatlı bir duruşu var. Kazasız belasız binersiniz umarım. Bide bu turbo timer olayı her araca oluyormu acaba? Vectra B var bende baya hoşuma gitti. Bide fiyatı nedir ,farklı markaları varmı?

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aracınız çok güzel maşallahı var. Tatlı bir duruşu var. Kazasız belasız binersiniz umarım. Bide bu turbo timer olayı her araca oluyormu acaba? Vectra B var bende baya hoşuma gitti. Bide fiyatı nedir ,farklı markaları varmı?

Teşekkür ederim. Her araca olur illa ki turbo olmasına gerek yok. Bu en ucuzu (type 0) type 1 modelinde bir kaç ek özellik daha var. Bunda anlık akü ve peak akü değeri , 30sn. 1dk. çalıştırma seçeneği mevcut. Apexi, Greddy gibi markalarda mevcut. HKS ' yi 90- 130 tl civarına bulabilirsiniz.

inferior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam parklarınız w21/5w mi yeni kasa corsalardaki gibi? eğer öyleyse led mi? ledse nerden temin edebilirim?

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hocam parklarınız w21/5w mi yeni kasa corsalardaki gibi? eğer öyleyse led mi? ledse nerden temin edebilirim?

Parklar standart 5w dipsiz ampul, sinyallerde çiftli duy w21/5w sarı ampul mevcut. Sizin araç makyajlı kasa mı ?

inferior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet benimki makyajlı kasa. gündüz farı ve parklar aynı ampulde. benim niyetim o ampulü amber led olarak değiştirmek. w21/5w toshiba yazıyor üstünde. internette buldum fakat yine de biraz daha araştırma içerisindeyim.

inferior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ama aslında kırmızı ile turuncu arası bi renk benim istediğim alev turuncu gibi ama, ledlerin 5 rengi varmış beyaz kırmızı yeşil mavi amber(turuncu) dolayısıyla amber olana niyetlendim ben.