2006 model zafira aldım hız sabitleyici taktıran varmı

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2007 enjoy arkadaşta var 2009 enjoy ikimiz beraber taktırmıştık. kendinde deb. müşürü var.

Dizellerde enjoy, elegance,cosmo fark etmez her turlu var...
Benzinli easytroniklerde zaten gerek yok. Ama diger turlu CC olmayan her benzinliye model fark etmeden bu switch lazim....

Kafam yine karıştı..! (benim araç 2006 zafira Enjoy 1.6 twinport benzinli) sizinkiler astra! Bu araçların üretim bantları ve üretildiği şehirler aynı değil bu sebeple astra ile karşılaştıramayız diye düşünüyorum.

Bu sebeple yukarıda da sormuştum bu müşür aracın neresindedir. Kendi imkanlarım ile olup olmadığını anlayabilir miyim?

*imla

Son düzenleme:

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaj pedalının biraz üstünde plastik parçaların içinde kalıyor aradan görülebiliyor ama illede görmenize gerek yok eğilip bakarken debriyajı azcık itin switch'in sesini duymanız lazım yada bırakınca... Sonuna kadar basmanıza gerek yok 2-3cm yeterli oluyor

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Kafam yine karıştı..! (benim araç 2006 zafira Enjoy 1.6 twinport benzinli) sizinkiler astra! Bu araçların üretim bantları ve üretildiği şehirler aynı değil bu sebeple astra ile karşılaştıramayız diye düşünüyorum.

Bu sebeple yukarıda da sormuştum bu müşür aracın neresindedir. Kendi imkanlarım ile olup olmadığını anlayabilir miyim?

*imla

kafaniz karismasin, z16xep (twinport) motorda debriyaj switch sadece keyless entry yada cruise control secilirse montajli oluyor. Onun haricinde hic bir ise yaramadigindan araclarin uzerinde olmuyor.

Ancak kontrol etmek icin egilin debriyaja bakin kirmizi ucu olan gri dikdortgen seklinde bir parca, debriyajin hemen ustunde duruyor, var ise cok rahat gorursunuz... hatta sahibinde.com da ilan var bakin orada switch in resmide var...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...icin-orjinal-hiz-sabitleyici-104496545/detay/

yunus_1997

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 vectra

opel vectra 2006 1.6 essentia kasa aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum uyum sağlar mı acaba ben sahibinden.com da 90 tl den cruise controllü sinyal kolu buldum servis te ne kadar tutar? aracımda gaz teli yok

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Bugün yetkili servis herşey dahil 169 lira istedi ...

bhadR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi fiyat bence. Ben ebay.de den 25 euroya müsür ve kol aldim. 8 euroyada cinden opcom aldim. 33 euroya hepsini hallettim ayrica baska ozelliklerde opcomdan acmis oldum =)

Eren Miyasoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı günler arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım.

Benim de 2003 model Zafiram var. Hız sabitleyici taktırmak istiyorum. (Motor numarası Z16XE) İstanbul'da bu işlemi yapabilecek usta ya da servis var mı? Tercihen Avrupa yakası.