2006 model zafira aldım hız sabitleyici taktıran varmı

yuksel33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 model zafira cosmo aldım hız sabitleyici taktıran varmı nasıl fiyat konusunda yardımcı olacak arkadaş varsa sevinirim

karozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hız sabitleyici

Servis 215 e takıyor. 3-4 ay kadar oldu çook memnunum, büyük rahatlık.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
astra h ile arasinda fark yok ayni fiyat ayni parcalar...

baris81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ebaydan bak opel astra h , zafira b cruise control stalk. 60-70 dolara kolu olırsın.. sinyal kolunu çekip çıkarıp bu kolu takarsın veya taktırırsın. kol çekince çıkıyor. tech 2 cihazı ilede 30 liraya 5 dakkada programlatırsın. en ucuz yöntem bu ama. servisle pazarlık et 200 liradan fazla para verme. esas parça kol onunda orjinal fiyatı 100 liradan fazla etmez. zaten kolu kendin bile takarsın. sinyal kolunu çekince yerinden çıkar, yerine bu kolu takacaksın. mühim olan tech 2 cihazı ile 3 dakkada programlatmak.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trk...ira+b+cruise+control+stalk&_sacat=0&_from=R40

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
debriyaj switch unutmasin lutfen beniznli 1.6 larda bu switch yok 35-40 tl dir. Kol ebay den once sahibinden.com a bakin ugrasmayin 100-110 tl arasi bulursunuz.

100 tl kol
35 tl switch
40 tl programlama

bir ara sahibinden.com da 110 tl ye full set satiliyordu. forumda recep76 ya sorun elinde oldugunu dusunuyorum...

Ayrica kolu cekerek cikarmayin, tirnaklari kiriliyor, hemen yan tarafinda servis deligi var oraya ince bir tel yada igne sokup sonra cekin aksi takdirde tirnaklar deforme oldugundan kol oynuyor sonra :D

baris81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaj switch unutmasin lutfen beniznli 1.6 larda bu switch yok 35-40 tl dir. Kol ebay den once sahibinden.com a bakin ugrasmayin 100-110 tl arasi bulursunuz.

100 tl kol
35 tl switch
40 tl programlama

bir ara sahibinden.com da 110 tl ye full set satiliyordu. forumda recep76 ya sorun elinde oldugunu dusunuyorum...

Ayrica kolu cekerek cikarmayin, tirnaklari kiriliyor, hemen yan tarafinda servis deligi var oraya ince bir tel yada igne sokup sonra cekin aksi takdirde tirnaklar deforme oldugundan kol oynuyor sonra :D

doğrudur kola dikkat edin sahibinden.com da araştırın bende debriyaj müşürü aracın üstünde alduğundan onu unuttum, oda gerekli eğer sizde yoksa onuda almalısınız.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cosmo pakette hız sabitleyici yok mu ???
kaça aldın aracı ?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bende 2007 enjoy arkadaşta var 2009 enjoy ikimiz beraber taktırmıştık. kendinde deb. müşürü var.

Dizellerde enjoy, elegance,cosmo fark etmez her turlu var...
Benzinli easytroniklerde zaten gerek yok. Ama diger turlu CC olmayan her benzinliye model fark etmeden bu switch lazim....