2006 Astra H software versiyon problemi

cuneyt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

1 ay önce kontak anahtarında meydana gelen bir sorundan dolayı yetkili servise gitmiştim. Yazılımsal bir sorun olduğunu ve mevcut sürümden bir sonraki sürümü yükleyerek düzelttiklerini söyledirler. 1 aydır o yönden bir sorun oluşmadı da.

Uzun süredir settings tuşuna basılı tutarak test moduna girmemiştim. Bugun girdiğimde HW versiyon xx.xx.2006, SW versiyon xx.xx.2004 olarak gördüm.
Önceden yazılım versiyonuda 2006 idi.

Aklıma şöyle birşey geldi, acaba bu kontak anahtarı kontrölü 2004 yılındaki yazılımda yokmu. Bunun gibi başka kontroller de eski yazılımda olmayabilir mi?
donanım versiyonu 2006 sonuçta, bu donanımdaki bazı özellikler bu yazılım ile kullanılmıyor olabilir.

Özellikle yeni çıkan yazılımlardaki iyileştirmeleri takip eden ustalarımızın yardımını bekliyorum.

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşim Arabayi Tekrar Götür Arabayin Modeline Uygun Yazilimi Yüklesinler Hem Kafan Rahat Olur. Bence Hata Yapmişlar Yada Fazla önemsememişler Bence Hatalarini Yüzlerine Vur

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Yazilimi Eski Yazilimi Boşver Araciyin Modeline Ve özelliklerine Uygun Yazilim Yüklemeleri Lazim. Frumdaki Değerli Arkadaşlarim Ve Ustalar Yardimci Olacaklardir

cuneyt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgisayarların bios yazılımlarından örnek vericek olursak, her yeni çıkan versiyonda eski versiyonda yapılan hatalar düzeltilerek, o anakartın yapabildiği ama önceki yazılımın eklenmediği ufak tefek özellikler eklenir.

Bu işle uğraşanlar, H kasa Astralar için mevcut son yazılımın versiyon ve tarihini söyleyebilirler mi.
Az önce 2004 yazısını gördüğümde gerçekten şok oldum. 2004 te bildiğim kadarıyla H kasa astralar bile üretilmiyordu.

Sen gel başka modele ait yazılımı, buna yükle.
Özellikle sormuştum yükleyen elemana, mevcut yazılımdan daha yeni olup olmadığını. Üzerine basa basa versiyon numarasını hatırlamadığını ama mevcut versiyonun bir üstü olduğunu söylemişti. Acaba test modundan baktığımız başka bir şeyin yazılımı mıki!?

cuneyt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgi için saol M@honi. 2005 diye biliyordum ben.
Şİmdi aşağıya inip tam tarihlerine baktım. Bakarkende test modundaki tüm menüleri gezerek videoya kaydedip, bir video sitesine ekledim. Olurda menüdeki bir şey başka konuda lazım olur. Video onaylanır onaylanmaz paylaşacağım.

tam olarak versiyonlar,
HW:D1.60
12.01.2006

SW:4197a/0
15.07.2004

Astra H kullanan üyeler mümkünse yazılım ve donanım bilgilerini buraya yazabilirler mi?

Teşekkürler