2004 opel vectra necvox dva-9806

marmarislife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaslar 2004 model opel vectra 1.6 comfort aracım var aracıma double teyp araştırıyorum ve bu modeli buldum NECVOX DVA-9806 bu teyp benim aracımla uyumlumu direksiyondan kumanda edebilirmiyim ona göre alıcamda.cevaplarınızı bekliyorum

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu teyp direksiyon kumandalarını falan destekliyor. ancak dikkatli bakarsanız teype ortasında bir çıkıntı var bizim vectralarda bu çıkıntı yok. astraya tam oturuyor ancak vectranın düz olduğu için çok hafif bir önde kalma oluyor....

marmarislife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu teyp direksiyon kumandalarını falan destekliyor. ancak dikkatli bakarsanız teype ortasında bir çıkıntı var bizim vectralarda bu çıkıntı yok. astraya tam oturuyor ancak vectranın düz olduğu için çok hafif bir önde kalma oluyor....

cevabınız için teşekkür ederim fatih bey.peki opel vectra için üretilmiş bir model yokmu acaba ?yada sizin önerebileceğiniz bir model varmı ? ben arabanın orjinal konsol görüntüsünü filan bozmak istemiyorum oyüzden konsoyluyla aynı renkte olsun istiyorum

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra uygun olan yabancı sitelerde falan var ama riskli gelir mi gelmez mi garantisi falan. necvox'u zaten opel servisleride getiriyor garantisi servisi falan herşeyi var. bizim konsolun rengine uyanıda var. ama sadece çok hafif bir çıkıntı oluşuyor. durumlar düzelsin bende taktırmayı düşünüyorum. aynı modeli hatta :)

hakan_calışkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabamı ikinci elden aldım üzerinde necvox 9806 takılı geldi ama hafıza kartı kayıp bu yüzden haritalar bulunamadı diyor necvox sun sitesini aradım Yeni kart için 200 tl istediler açıkcası bu rakam bana göre fazla elinde necvox 9806 olan kart içeriğini atabilirmi

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
aynı model olması şart değil
win tabanlı cihazlar hepsi zaten
bendekini kopyalayıp göndereyim, uygun hafıza kartını satın alıp içine yazdır
15-20 tl maliyeti olur
unutursam akşam özel mesajla hatırlatır mısın:)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaslar 2004 model opel vectra 1.6 comfort aracım var aracıma double teyp araştırıyorum ve bu modeli buldum NECVOX DVA-9806 bu teyp benim aracımla uyumlumu direksiyondan kumanda edebilirmiyim ona göre alıcamda.cevaplarınızı bekliyorum

navix 7708 marka ürün aldım bu ve türevi ürünler 2004 model ve aşağısında direksiyon kumandası çalışmıyor maalesef.soket bile uymuyor ama basit bir by pass la soketi uyumlu hale getirebiliyorsunuz sorun yok.dediğim gibi direksiyon kumandası çalışmıyor aparat cihazla beraber geliyor ama uyum sorunu var 2005-2006 ve üst modellerde tak çalıştır özelliğe sahip belirteyim.bunun dışında orijinal cdr 2005 teybinden kat be kat kullanışlı.cd yi takardım ya yutardı ya da cd error verirdi