2004 opel corsa enjoy 1.2 alınırmı lütfen fikir arkadaslar.

nooisy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısıyla opel almayı düşünüyorum. aracta kaporta ve bir kapı orjinaliyle degişmiş. aracı kullandım herhangı bir sıkıntı yok. renk konusunda kararsız kaldığım için satıcıyı birkaç gundur salladım. karar verebilirsem expertize mutlaka giricem. şimdi sizlere sorarım dostlar. fiyat olarak 18' e anlaştım zorlayarak. siz olsanız alırmıydınız.?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...muayne-yeni-hatasiz-mastafsiz-211620401/detay

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
1.2 motor hacminden bir beklentim yok diyor iseniz mesele yok. Ama buaraç 1.2 az yakar diyor iseniz yanılırsınız.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Guzelca baktirtin begenirseniz o fiyata albea satmiyorlar. alin mis gibi binin ;)
Motor gucu olarak bg si kus serisi ve renolardan yuksek ;)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Guzelca baktirtin begenirseniz o fiyata albea satmiyorlar. alin mis gibi binin ;)
Motor gucu olarak bg si kus serisi ve renolardan yuksek ;)

Olcay ilana baktım bir kez daha da Temmuz ayında verilmiş. eğer dediği şekilde olsa idi bu araç satılırdı. Sanki başka nedenler var gibi me geldi şahsen.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olcay ilana baktım bir kez daha da Temmuz ayında verilmiş. eğer dediği şekilde olsa idi bu araç satılırdı. Sanki başka nedenler var gibi me geldi şahsen.
Nadir abi boyasi oldugundan almiyordur kimse bi adam akilli baktirmak lazim ;)

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim görüşüm renk cok güzel. önden kazası olabilir arabanın şaseleri iyi kontrol ettirin. Performans istemiyorsanız 1.2 yeterli. yakıt olarak benimkid 1,2 twinport 2005 model benzinde şehiriçinde 7-8 lt arası benzin yakıyor, uzun yolda 5-6 lt benzin yakıyor bence yakıtı cok iyi. Son olarak bence fiyat biraz yüksek 16-17 en fazla bence

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eklemek istediğim bir konu bence bu arabalara 15 jant büyük geliyor benim aracda 13 jant var uzun yolda biraz sıkıntnı oluyor ama şehir içinde cok iyi oluyor. İş yerimdeki arkadaşımda da 2004 corsa var benzinli enjoy modeli o benim arabaya bindiginde sanki seninki 1,6 diyor bende onunkine bindiğimde araba kalkmıyor ani hızlanmalarda cok yetersiz kalıyor lpg olmadığı halde birde lpg ile düşünemiyorum.