2004 opel astra aldım. Bir kaç sorum var?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vites kolundaki S tuşu devir kesiciye girene kadar vitesi atmaz, daha kolay hızlanmanıza yardımcı olur, sport mode anlamındadır.
Saat ayarlarını ise yol bilgisayarı ekranının çerçevesinde iki adet tuş olur, ikisine aynı anda basarak saati belirten rakamlar yanıp söner, soldaki tuş değiştireceğin rakamı sağa doğru kaydırır, yatay sütun seçim amacıyla kullanılır, sağdaki tuş ise rakamları değiştirmeye yarar, bu şekilde değiştirebilirsiniz saati, ancak 3 dakika ileriye ayarlamanız gerek, ayarlama işlemi sırasında biraz kayma oluyor.

20ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vites kolundaki S tuşu devir kesiciye girene kadar vitesi atmaz, daha kolay hızlanmanıza yardımcı olur, sport mode anlamındadır.
Saat ayarlarını ise yol bilgisayarı ekranının çerçevesinde iki adet tuş olur, ikisine aynı anda basarak saati belirten rakamlar yanıp söner, soldaki tuş değiştireceğin rakamı sağa doğru kaydırır, yatay sütun seçim amacıyla kullanılır, sağdaki tuş ise rakamları değiştirmeye yarar, bu şekilde değiştirebilirsiniz saati, ancak 3 dakika ileriye ayarlamanız gerek, ayarlama işlemi sırasında biraz kayma oluyor.

Verdiğiniz bilgi için teşekkürler...

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin gelen ses bana görede normal bende astta g elegance 2001 otomatik kullandım 63.000 kmdeydi :) manuel vitestede vardır aynı ses ama dik bi yokusta dururken frenden cok az cektiğinizde araba fiziksel olarak gitmek istiyor fren tutuyor biraz gidince bu ses cıkıyor :) yani otomatikte frenden ceker cekmez gittiği için yavas yavas cektiğinizde bu ses gelir test için yavas bi hızda giderken frene sonuna kadar basın ses falan gelmez:) eski bir g kullanıcısın olacak amorsitör değişimi yaptıgım için söylüyorum eğer sorun olsa kasisten geçtiğinizde araba yaylanmaz ve spor yay varmıa gibi küt diye bırakır kendini bazen ses bile yapar küt küt diye öyle bişey yoksa takılmayın:) s tusu ise açıklandığı gibi spor modedir araç son devre kadar vites attırmaz ancak araca alısınca bu tusa gerek kalmaz vitesin ne zaman atacağına siz karar verecek duruma gelirsiniz bence cok gereksiz bi tus dip gaz yapınca bastıgınız pinde aynı işlevi görüyor :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hakankoylu34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun :)
ses amasörlerden geliyor olabilir ama bilen tanıdık bir ustaya baktırmakta fayda var var