2004-2005 Opel Corsa

utkucay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımı satılığa çıkardım.
04-05 Corsa dizel düşünüyorum. Bana modelleri hakkında bilgi verebilirsiniz?
Hangi modelde yol bilgisayarı vardır?
Abs her versiyonda standart mı?
Hangi donanımını neden tavsiye edersiniz?

İnşallah ben de bir opel kullanıcısı olarak aranıza katılacağım. :rock

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cdtiların hepsinde abs standarttır yol bilgisayarı bildiğim kadarıyla cosmolarda var yani teknik paketli njoylardada olabilir

utkucay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne civardadır fiyatları
mesela 04-05 essentia , enjoy sp dizel

Son düzenleme:

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
essentia 16 bin ede gördüm temize benziodu gümüşgri ama enjoy heleki cosmolar enaz 20000 25000 arası temiz az kmde

utkucay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
19u gözden çıkardım. maximum 20yi verebilirim

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazotta pahalandı dizel almak şart deil uzun yola çıkmıycaksanız...
bende 1.2 var istanbul şehiriçi 233 bin falan yakıo şuan.. performansı fena deil.. bugün 1.4 ü olan biriyle konuştum banamısın demiyo gidiyo dio, aynaya bakıyorum anca merso falan varsa sağa çekiliyorum yoksa paso soldayım diyo :)
fiyat bilgisi olarak ben 2006 martta aldım sıfır.. 21.650 ytl falandı 1.2 essentia modeli, üstünede 500 ytl civarı mp3 çalarlı cd çalar..500 ytl yede metalik renk, geldi 22.500 ytlye.. yaptıkları indirim 200 ytl yi geçmemiştir:D
benim aldığım zaman dizelleri yaklaşık 4milyar daha pahalıydı die hatırlıorum
benimkinde abs yok essentia olduğu için galiba.. ama dizellerinde standarttı abs.. yalnız absnin olmaması bugüne kadar bi dezavantaj yaratmadı bana (yaklaşık 2 2.5 senedir kullanıorum), bi kere çok sert frenle sağa kırmıştım o zaman kaymıştım abs olsada kayarmıydı bilmiorum,onun haricinde dikkatli kullandıktan sonra frenden yana sıkıntın olmaz pek , ama çok kuvvetli deil tabi o ayrı..mesela meganda frene dokunuosun araba zınk die oturuo ama corsada öle bişey yok
2001-2005 arası olan corsalarda direksiyon kutusu sorunlu olabiliyomuş haberin olsun.. başka kafana takılan bişey varsa burdan yada özel mesajla sorabilirsin

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meftun baya uyguna almışsın aracı ya ben alırken 23840tı hatta metalik falan filan derken 25e geldi sen baya ucuza almışsın frenleri bence iyi zınk die durmuo demişsin şöle bişi var farkettinmi bilmiorum bazen fren pedalına azda bassan basma şiddetine göre afu devreye girip aracı resmen oturtuo olduğu yerde zınk diosun ya istediğinde oluo sadece hızlı bas sonuna kadar değil , bence fren sistemi başarılı , donanım konusunda bencede silverline hatta uygun fiyatlı bulabiliosanız cosmo alın kmsi düşük cosmolar vardı satılık 20000 e bi bakın bence

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meftun baya uyguna almışsın aracı ya ben alırken 23840tı hatta metalik falan filan derken 25e geldi sen baya ucuza almışsın frenleri bence iyi zınk die durmuo demişsin şöle bişi var farkettinmi bilmiorum bazen fren pedalına azda bassan basma şiddetine göre afu devreye girip aracı resmen oturtuo olduğu yerde zınk diosun ya istediğinde oluo sadece hızlı bas sonuna kadar değil , bence fren sistemi başarılı , donanım konusunda bencede silverline hatta uygun fiyatlı bulabiliosanız cosmo alın kmsi düşük cosmolar vardı satılık 20000 e bi bakın bence

abi hatta 2006 ın sonuna doğru bahsettiğim 21.500 milyardan biraz fazlaya yani emin deilim ama 22 milyarı bile geçmeyen bi fiyata silverline ları veriolardı.. essentialar bayağ bi düşmüştü, sonuçta kasa değişcek diye indirim yapıyolar.. ayrıca benim 21.500 e aldığım zaman 2500 ytl kampanya diodu ama o kampanya çok inandırıcı gelmemişti bana, elime eski bi otohaber dergisi geçmişti 7 8 ay öncesinin arabanın fiyatı yine aynıydı yani 21.500.. ama işte kasa değişmesine yakın fiyatar düşüyo demekki

yalnız bu arada ben 22.500 ytl ye almadım arabayı :D
2 milyar peşin verdik, 20.500 kredi kullandık.. o parada 48 ay vadeyle 28000 ytl ye gelmişti.. yani araç 4 senede ödemek şartıyla toplamda 30.500 ytl ye geldi..kredi faizi 1.20 demişlerdi ben pek anlamam ne demek 1.20:).. taksitler 600 ytl.. bu ay 26. taksiti ödiycem :D arabayaa jant bile takamıorum :D iliğimi kemiğimi kuruttu taksitler:)

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde 8000 kredili 12bin geri ödemeli bandrolüdür puludur 30 olmuş bizimkide giden paraya bak yaw hakkı hesabı yok anasını satayım