2003 corsa triptronik vites sorunu acill!!

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ne desem bilmiyorum Allah razı olsun...
Aziz ustam ve sen astrammm çok uğraştınız biliyorum artık benim yerim sizin yanınız :)
bundan sonra lastiğe kıymık batsa sizdeyim:D
elleriniz dert görmesin...
yarın görüşmek dileği ile hayırlı akşamlar

Seyf

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar geçen gün bende çamura saplandım neyse kurtarmak için biraz debelendik neyse arabayı sonra yardımla çıkardık...
İki gün sürsince araı kullandım sonra tam yolda giderken arıza verdi yol ortasında f yazdı o sırada gazada basıyorum tabi ama motor yüksek ses verince hemen vites kısmına baktım ve anladım ki arıza var hemen kenera çekip aracı durdurdum...
sonra çalışmadı ve çekiciyle servise gittik bana bir fiyat çıkardılar 3500 ytl filan tabi %25 indirimleride varmış söyledikleri baskı balata bilyesi ve beyin değişecek dedim bu nasıl iş otomatik viteste baskı balata nasıl yanar dedim...
standart olarak kullanıcı hatası dediler bizde yedik sonra bir büyüğümüzün tavsiyesi ile başka özel bir servise götürdük şimdi araç orada baskı balata değişecek sonrada beyin sıfırlanacak inşallah olurda fazla masraf çıkarmaz.benimde anlamadığım en küçük şeyde 38000 deki araba beyin arızası yaparsa işimiz var...
bu arada astrammm arkadaşa teşekkürler servis onların servisi halledeceklerini söylediler kolay gelsin...

Baski degil de balata yanabilir, cunku tam otomatik sanziman degil. Debriyaj pedali yok cunku sizin yerinize onu kumanda eden elektronik mekanizma var.
selamlar..
Seyf

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ne desem bilmiyorum Allah razı olsun...
Aziz ustam ve sen astrammm çok uğraştınız biliyorum artık benim yerim sizin yanınız :)
bundan sonra lastiğe kıymık batsa sizdeyim:D
elleriniz dert görmesin...
yarın görüşmek dileği ile hayırlı akşamlar
birşey değil canım işimiz bu bizim:) ıyı gunlerde kullan aracını

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya musa bu kadın sürekli konuşuyo ya :)
ellerinize sağlık araç süper pedaldan çekince uçuyor....

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya musa bu kadın sürekli konuşuyo ya :)
ellerinize sağlık araç süper pedaldan çekince uçuyor....
abi sende konusan park sensöru almasaydın gerçekten çok komık oluyor sağa ortaya felan:) güle güle kullan aracını

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasın inşallah güle güle kullanmak nasip olur :)
yanlız alışınca ii oluyor geçen solda bir şey varmış kadın bağırıp duruyor bende ne var diye kızdım geri gitmeye devam ettim sonra bi durup inip baktım şu su boruları çatıdan gelen ucu düşmüş ona söyleniyormuş kadıncağız :)