2001 elegance yol bilgisayarı

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ben yapmıştım büyük ihtimalle sizin arabada da olur. bende sokette vardı daha kolay olmuştu benim tek yapmam gereken. su seviyesi veya yağ seviyesi benzeri sensörleri topraklamak oldu. eğer sizde sokette kablolama yoksa biraz daha zor. beyne 3-4 tane kablo çekmek lazım onun dışında bu su seviyesi tarzı sensörleri topraklayacaksınız gene. eğer derseniz benim su bittiğinde de haber versin o zaman o sensörleri almanız lazım ama o zaman yol bilgisayarı çok pahalıya çıkar. ben tüketim değerlerini göstersin yeter diye taktığım için diğer sensörleri almadım. eğer ekranı da alacaksan yurt dışından ebaydan almanı tavsiye ederim 4de bir fiyatına alırsın buradaki çıkma fiyatların.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çeker koyarım tabi :) ama bizde yol bilgisayarlı ekranla yol bilgisayarsız ekranın boyları aynı. direk bir ekranı çıkarıp dierini takıyorsunuz. orjinalinden hiçbir farkı yok. üstte sölemeyi unutmuşum bir de silecek kolu değişiyor. yol bilgisayarının tuşları onun üstünde çünkü.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
çeker koyarım tabi :) ama bizde yol bilgisayarlı ekranla yol bilgisayarsız ekranın boyları aynı. direk bir ekranı çıkarıp dierini takıyorsunuz. orjinalinden hiçbir farkı yok. üstte sölemeyi unutmuşum bir de silecek kolu değişiyor. yol bilgisayarının tuşları onun üstünde çünkü.
can ismin aklıma gelmedı sınyal kolunu satıyodun ordan aklımda kaldı yolbılgısayari takmiştın konuya cvp verdıgın ıcın tesekkurler;)
kablo demişken astra g editıonda bır tane ekstradan var ama bılgı ekranın arkasındakı genıs soket gıbı degıl kucuk bır soket var baya uzun iş sınyal kolu bılgı ekrani degişmesi lazım zaten lpg var yaktıgın yakıtı gostermez :confused:
verdıgın bılgı ıcın sagol can

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de lpg var ve bendeki lpg için doğru bilgi veriyor depoyu fulluyorum bakıyorum bittiğinde aynı miktarda lpg yakmışım bilgisayarda yazanla.

HALİL_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni üye oldum 1996 vectra b çikma yolbilgisayari kimden bulabilirim formdaki arkadaşlarda varmi acaba...

Memoelegance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 2001 elegance bende yol bilgisayarın yok 4 lü cd changer var ama orjinal teyibim olmadıgı için kullanamıyorum bu orjinal teyiplerin fiyatları ne kadar dır bide torpido gözüne bi boş yer var oraya ne takılıyor bilgisi olan bilgi verebilirse sevinirim.