2000 vectra Cdx

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte bizim küheylan....
:)

fotoraf0079z.jpg

fotoraf0080y.jpg

fotoraf0081p.jpg

fotoraf0077p.jpg

fotoraf0073.jpg

fotoraf0072h.jpg

fotoraf0071.jpg

fotoraf0070k.jpg

fotoraf0069.jpg

fotoraf0068h.jpg

fotoraf0067b.jpg

Son düzenleme:

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız kullanın inşallah. gt jantlarıda olsa süper olurdu. far fıskıyelerinin yokluğuda gözümden kaçmadı :)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araç güle güle kulanın.
yanlız tampon fiber galiba
farların altına nolmuş öyle_?tövbe estağfurullah tuhaf bişey olmuş :D + Ethem abinin dediği gibi fıskiyeler yok + lpg dolum kapağını alta saklasaydınız keşke

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız kullanın inşallah. gt jantlarıda olsa süper olurdu. far fıskıyelerinin yokluğuda gözümden kaçmadı :)

Ethem bey
iyi niyetleriniz için teşekkür ederim..
gt jantı eminim çok yakışır ama....
Benim favorim bu jantlar....Ama bulmak zor olduğu gibi Ankarada kullanmak da zor.....
faceliftsportvectrab188.jpg

fıskiyeler değilde tampon yılan hikayesi gibi...
Bu tampon kışın İstanbuldan teyze oğlum tamponum kırık olduğu için hediye olarak yolladı.Elime geçtikten sonra 4-5 tane kaportacı gezdim.Fakat hiç biri ben takarım demedi.Sanayide 4 ay falan yattı.İstanbula gidecektim ve taktırmadan gidemezdim yenimahallede bir fiberci arkadaş buldum ve ona acele taktırdım.Buradan ona teşekkür ederim.Fakat kendi imalatı olmadığı için çok uğraşmadı bu yüzden sol far altı bir parmak açık kaldı.Kalıbın küçültülmesi gerektiğini söyledi....bende İdarelik altına plastik şerit ile kapattım.Oraya birşey uydurana kadar böyle idare edecez artık.. :)

FAr üstü kaş varda far altı neden yok... :):):)

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araç güle güle kulanın.
yanlız tampon fiber galiba
farların altına nolmuş öyle_?tövbe estağfurullah tuhaf bişey olmuş :D + Ethem abinin dediği gibi fıskiyeler yok + lpg dolum kapağını alta saklasaydınız keşke

evet dediğiniz gibi tampon fiber....normalde ben takmazdım ama hem hediye geldi hemde üstündeki kırıktı ve çok yama görmüştü.Artık kışın kırarsak orjinal tampon taktıracaz...orjinal İRMSCHER TAMPON almakda zaten bu araç için değermi bilemicem. farların altıda bir önceki postta anlattığım gibi... biraz zaman biraz uğraş ile düzelteceğiz.(gerçekten iyi bir usta bulmak çok çok zor)
lpg dolum kapağından bende rahatsızım ancak aldığımda oradaydı bende değiştirmek için bir uğraş içine girmedim...Görünüşü kötü ama 2 güne bir depoyu fullediğimden(depo küçük) kullanışlı...

bendeki başarılı bir uygulama olmadı ama şikayetcide değilim...
başaralı bir uygulama ilanı.
saygılar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...il-arazi-araci-vectra-b-tampon-59626087/detay

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ilandaki tuningci de resimi oraya kopyalamış. emin ol o tuningci öyle bir vectra görmemiştir :)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiber olmaktansa orjinal kendi tamponunun daha iyi duracağı kanaatindeyim...ve etem abininde dediği gibi gt jantı takın...verdiğiniz ilandaki ve resimdeki aracı örnek almaktanda etem abinin sattığı cdx den ilham alın derim...

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araç lakin tampon 1 beden büyük gelmiş