2000 Opel Vectra 2.0 CDX

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben genelde beğenmem ama çok diri duruyor arabanız çok beğendim, güneş yanıklı hali buysa boyattıktan sonra kusursuz olacaktır. Kazasız binmeniz dileğiyle :)

Achilles

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle binin ALLAH kaza bela vermesin sevdiğim bir renk vectra da içi de bej mi acaba ? birde içerden foto eklermisin merak ettim. hemen karartmalara başla. camlar,panjur felan yakışır bu renge...

İçi siyah kumaş döşeme yarın iç görünüm fotoğraflarını ekleyeceğim. Şu an için herhangi bir değişiklik düşünmüyorum önceliğim yanıkları yok etmek ama komple boya ama boya koruma işlemleri (şu an araştırma aşamasındayım). daha sonra görsel olarak iyileştirmelere sıra gelecek :)

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kaputtakine güneş yanığı diyorsanız polisaj ile geçecek gibi, boyatmadan önce polisaj deneyin.

Achilles

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben genelde beğenmem ama çok diri duruyor arabanız çok beğendim, güneş yanıklı hali buysa boyattıktan sonra kusursuz olacaktır. Kazasız binmeniz dileğiyle :)

İlk yüklediğim resimler yağmurlu havada çekilmiştir. Garip bi şekilde ıslandığında yanıklar adeta kayboluyor. Aşağıdaki resimleri görünce sanırım bana hak vereceksiniz.

Bu arada herkese teşekkür ederim. Allah hepinize daha iyilerini nasip etsin inşallah.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşinin piri bir boya ustası arabanızı sıfır kmdeki haline döndürecektir. Forumdan bir arkadaşımız yeşil vectrasını siyah renge çevirtmişti, komple soyularak boyandığında tadından yenmez :)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullanın
evet boya yanığı boyatmaktan başka çözüm yok.Aynı benim aracımda o halde.Nisan mayıs gibi komple boyatmayı düşünüyorum nasipse.Aracımda boya yokken komple boyalı olacak.Çok tezat bir durum ama yapacak birşey yok malesef

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güneş yanığı en azından orjinal olduğunu gösterir o yönden kafanız rahat olur. :)