2000-2001 vectra cdx arıyorum ,bütçem ne olmalı

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçen hafta pazara gittim binilebilecek cdx lere 24 son fiyat :) 19 bine de vardı ama far yıkamaları doğan slx far yıkaması takmışlar ve tamponları akıllı vida ile tutturmuşlardı gerisini düşünün :) siz gelin benim cdx e 28 bin verin ayrıcalıklı bir araca sahip olun :)

ethem abi benim sattığımda niye yoktu anlamadım ya bende ona göre fiyat yazdım adamlar 1 saat dolandılar geldiler hemen arabaya pazarlık yaptılar daha sağına soluna bakmadan pazarlığı bitirdik ertesi günü şaşmaz da ekspertize soktular adam full orjinal değişen darbe felan yok motorda çok çok iyi dedi. alan adam teşekkür etti bana hemen arabayı satışı verdim geldim. şimdi fiyatlar uçmuş valla... ama ilerde param olsun senin arabayı alacam ALLAH nasip ederse abi emin ol :D

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Fiyatlar uçuk, ama satılan araç da pek yok. Yakında düşmeye başlarlar ;)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatlar uçuk ama piyasada bi o kadar durgun. Şişmiş fiyatları görenler benim gibi bekliyor.
15 tatilde Ankara ve Kayseriye gitme planım var. Kayseriden umudum yok ama Ankara'dan bir şeyler alıp dönme umudundayım.

Sakın ola Diyarbakır'dan araç almayın :) Adamlar resmen eşek niyetine biniyor araçlara :)

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben, 4 ay önce 2000 model boyasız 150.000 km'deki düz vites cdx aracımı 22.000 tl'ye satıp 2001 model, 113.000 km'de yine boyasız otomatik cdx aracı 23.250 tl'ye aldım. tamponlarını boyattım, termostatını, oksijen sensörünü gm marka, z rotları, hararet müşürünü değiştirdim, eski antifirizi boşaltıp yerine kırmızı organik antifiriz koydurttum, direksiyonu boyattım ve boya koruma yaptırdım. yaklaşık 2000 tl harcadım, ayrıca 1200 tl'ye de kasko yaptırdım. ama aracımdan çok memnunum.
benim tavsiyem alacağınız araca mümkünse yetkili serviste ekspertiz yaptırın ve özellikle motorun durumunu iyice öğrenin.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model düz vites bir cdx 2001 model otomatik olana nazaran daha değerlidir benim gözümde. Tabi eş donanım özelliklerindeyse.

Güke güle kullanın yeni aracınızı.

muratak1976

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende bir CDX almayı istiyorum. Ama fiyatlar çook uçuk. Geçen hafta Elazığ da 19.000 satıldı. Bizde geç kaldık, alamadım. İnşallah bütçeme uygun eli ayagı düzgün bir cdx bulurum.

muratak1976

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda bende 2001 CDX le 3. kez opelci oldum. Allah'ıma şükürler olsun.