20/12/2014 cumartesi tonton bulusmasi.

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com
Ynt: 20/12/2014 cumartesi tonton bulusmasi.

Bülent  benim whatsup'a da yollasana  evill2

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gelen herkesin ayağına sağlık, çok güzel bir buluşma oldu. Özlemişiz muhabbeti. Üstüne Mücahit kardeşimle sonunda yüzyüze tanışmak süper oldu. Recep abi de hoş geldi aramıza.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Katılan herkese teşekkürler. Uzun zamandır forum üzerinden iletişim kurduğumuz arkadaşlarla tanışmak keyif verici oldu :) Sucuk on numaraydı :))

Herkes gittikten sonra Bülent abi bana Sprint Booster'lı (SB) 1.4 Turbo A/S aracını kullandırttı. Artık SB'den mi başka birşeyden mi bilemiyorum ama hayatımda bu kadar seri otomatik vitesli araç kullanmamıştım. MAŞALLAH gidişi çok güzel. Araç Bülent abinin olunca yakıt ibresine hiç bakmadım ama sanırım benden sonra kendi bakmıştır :D :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Katılan herkese teşekkürler. Uzun zamandır forum üzerinden iletişim kurduğumuz arkadaşlarla tanışmak keyif verici oldu :) Sucuk on numaraydı :))

Herkes gittikten sonra Bülent abi bana Sprint Booster'lı (SB) 1.4 Turbo A/S aracını kullandırttı. Artık SB'den mi başka birşeyden mi bilemiyorum ama hayatımda bu kadar seri otomatik vitesli araç kullanmamıştım. MAşALLAH gidişi çok güzel. Araç Bülent abinin olunca yakıt ibresine hiç bakmadım ama sanırım benden sonra kendi bakmıştır :D :D
Mücahit bence senden sonra da Bülent yakıt ibresine bakmamistir, hatta aracın cigerlerini açtığın için mutlu olmuştur.  Neticede üç senelik araç ve 11 binde  011zaa

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Mücahit bence senden sonra da Bülent yakıt ibresine bakmamistir, hatta aracın cigerlerini açtığın için mutlu olmuştur.  Neticede üç senelik araç ve 11 binde  011zaa
Hahaa aynen dedigin gibi harun abi.  kahka536
Sagol müco.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Sağolun Hocam. Gerçekten de ben gaza bastıkça mutlu oluyor gibiydi. Ayrıca AFL'ler ile nasıl güzel sellektör atılır onu da öğretti Bülent abi. Edition aldığıma pişman etti :D
B֜LENT link' Alıntı:
Hahaa aynen dedigin gibi harun abi.  kahka536
Sagol müco.
Rica ederim abi sen ne zaman istersen :D istemesen de alır basarım :D anahtarı uyurken saklama bir yere açıkta kalsın :D

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biraz geç oldu ama , çok keyifli bir buluşmaydı gerçekten :) Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim , Mücahit'ide böylece tanımış olduk greatt Recep abi sanada çok teşekkür ederim greatt
GNSpower link' Alıntı:
Çok güzel bir buluşma olmuş belli ki, Allah içinize sindirsin. :)

Valla abi gözler seni hep aradı ama yoktun :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Sağolun Hocam. Gerçekten de ben gaza bastıkça mutlu oluyor gibiydi. Ayrıca AFL'ler ile nasıl güzel sellektör atılır onu da öğretti Bülent abi. Edition aldığıma pişman etti :DRica ederim abi sen ne zaman istersen :D istemesen de alır basarım :D anahtarı uyurken saklama bir yere açıkta kalsın :D
Hahaaa ayipsin muco.
Bu arada 1.4 ile kapisilamiyacaginida ogrenmisindir sanirim.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Hahaaa ayipsin muco.
Bu arada 1.4 ile kapisilamiyacaginida ogrenmisindir sanirim.

Alırım anahtarını hem tüplüyüm hem öfkeli..( yandan yemiş gazı varmış 3 yaşında kızı varmış) :D :D :D