20.09.2008 Ankarada iftar organizasyonu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
biri de benle kalkmaya cesaret edemedi ki kartingin intikamını alaydım...:D

hava muhalefetine rağmen güzel buluşma oldu. fotoları bekliyoruz...

bundan sonra her yağmur yağdığında kartinge gidelim .. söz bu sefer ters yöne girmeyeceğim :D

off ya ben bu buluşma pazar günü diye kendimi hazırladım hatta pazar gününe hiç iş koymadım bugündü di mi :( kusura bakmayın arkadaşlar bu aralar devreler yandı bende biraz bende :(

hüseyin abicim emeklerin için teşekkürler yine sayende çok güzel bi organizasyon oldu. ayrıca gelen ve bizden sohbetinide esirgemeyen tüm arkadaşlarada teşekkürler. bu arada çeto powertopkek konusunda adam sanırım bizi kazıkladı :D

hüseyin abicim emeklerin için teşekkürler yine sayende çok güzel bi organizasyon oldu. ayrıca gelen ve bizden sohbetinide esirgemeyen tüm arkadaşlarada teşekkürler. bu arada çeto powertopkek konusunda adam sanırım bizi kazıkladı :D

hüseyin abi cidden sen büyük adamsın ( rahat 5 yaş :) )

şaka bir yana eline ayağına sağlık abicim. 3 organizasyon biliyorum senin yaptığın , 3 ü de 10 numara ..

bu arada o konuyu hiç açmayalım alper , gökhan abi glock a davranıyordu da zor tuttum..

bu guzel organızasyonda emegı gecen ve katılan herkeze tesekkur eder bı bye demeden gıden mahonıyı kınar saygılarımı sunarım:D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri