2 küçük sorun, yardım lütfen...

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1. sorunum yol bilgisayarını hangi konumda bırakırsam bırakayım arabaya tekrar bindiğimde sürüş 1 den başlıyor...

2. sorunum ise şu meşhur kaliper sesi nasıl bir ses? benim arabada öyle bir süspansiyon sesi geliyorki sanki araba 10 yılldık araba gibi çukra düştüğünde sanki tok bir ses gelmiyor gibi..

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com
Ynt: 2 küçük sorun, yardım lütfen...

ben hızda bırakıorm hız gostergesınde baslıo yenıden.. sorun olabılır yada bı ayarı

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araba 2010 yazılım farkı mı var diye düşünüyorum...

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

olabılır sormak lazım servıse benımkı ole degıl cunku..
kalıpere gelınce bende ıkı defa yapıldı bırıncısınde cınlama sesı gelıodu cukurlarda bozuk yollarda ıkıncısınde ıse sankı bagajda olmadık seler varmısda ses yapıormus gıbı lıkır lıkır sesler gelıordu..

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet benimkide 2. katogoriye giriyor sanırım...

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
arkadaşlar 1. sorunum yol bilgisayarını hangi kdonumda bırakırsam bırakayım arabaya tekrar bindiğimde sürüş 1 den başlıyor
Benimki de bu şekilde. Kontağı hangi konumda kapatırsam kapatayım, yeniden açtığımda sürüş 1 modunda toplam km ekranı geliyor. Forumda bazı arkadaşlar bu konuyu yazılım güncellemesi ile çözdüklerini belirtmişlerdi. Aracımı servise götürdüğümde, böyle bir yazılımın olmadığı, yol bilgisayarının hep ilk konumda açılmasının 'normal' olduğu söylendi. Tabi servisin Ankara Opis olduğunu belirtmem lazım. Hiçbir şeyi sorun olarak görmeyen, çözmeye yanaşmayan, ilgi ve müşteri memnuniyeti kavramlarıyla tanışıklığı olmayan bir servistir kendisi. Neyse... Bu sorunu yazılım attırarak çözen arkadaşlar detay bilgi paylaşırsa gerçekten seviniriz.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aralık ta aldığım aracım aldığımdan beri hangi seçenekte bırakırsam ordan başlıyor

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hokamola link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=2216.msg45676#msg45676 date=1315553585]
arkadaşlar 1. sorunum yol bilgisayarını hangi kdonumda bırakırsam bırakayım arabaya tekrar bindiğimde sürüş 1 den başlıyor
Benimki de bu şekilde. Kontağı hangi konumda kapatırsam kapatayım, yeniden açtığımda sürüş 1 modunda toplam km ekranı geliyor. Forumda bazı arkadaşlar bu konuyu yazılım güncellemesi ile çözdüklerini belirtmişlerdi. Aracımı servise götürdüğümde, böyle bir yazılımın olmadığı, yol bilgisayarının hep ilk konumda açılmasının 'normal' olduğu söylendi. Tabi servisin Ankara Opis olduğunu belirtmem lazım. Hiçbir şeyi sorun olarak görmeyen, çözmeye yanaşmayan, ilgi ve müşteri memnuniyeti kavramlarıyla tanışıklığı olmayan bir servistir kendisi. Neyse... Bu sorunu yazılım attırarak çözen arkadaşlar detay bilgi paylaşırsa gerçekten seviniriz.
[/quote]

sizinkide mi 2010?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yanlış hatırlamıyorsam benzer bir sorun vardı ve yazılımla düzeltilmişti
ben de aracı anlık tüketimde bırakıyorum tekrar çalıştırınca aynı ekranla başlıyor araç

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Evet 2010