2. El Astra H Alacağım Görüşlerinizi Bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

polyangs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılım kesınlıkle sart ozellıkle sehır ıcınde aracta cıddı hantallık var ben ecufast te yazılım yaptırdım cokta memnunun

cosmo_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılım kesınlıkle sart ozellıkle sehır ıcınde aracta cıddı hantallık var ben ecufast te yazılım yaptırdım cokta memnunun

Ben aracı bir satacağım sıra yazılımı yeni yaptırmıştım. Adama dedim yazılım var de o çok önemli değil zaten hız yapmam ben dedi ( sanki biz 200 ile gidiyoruz ) daha sonra babasının 1.3 astrası varmış onunla geldiler. Test et bakalım dedim. Adam bindi patinaj çeke çeke gidiyor :) alışmış diğer 1.3 e. Bu ne kadar güzel bir şey ya diyor yokuşlarda filan çok keyifli çıkıyor diyor. O zaman anladım ki yazılık gerçekten farkettiriyor.

Siz zamanla süre süre alışıyorsunuz ama başkası birden binince farkı çok net anlıyor. Ben çok memnunum yazılımdan açıkcası herkese tavsiye ederim.

rahmiankara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazılım attırma

Ben aracı bir satacağım sıra yazılımı yeni yaptırmıştım. Adama dedim yazılım var de o çok önemli değil zaten hız yapmam ben dedi ( sanki biz 200 ile gidiyoruz ) daha sonra babasının 1.3 astrası varmış onunla geldiler. Test et bakalım dedim. Adam bindi patinaj çeke çeke gidiyor :) alışmış diğer 1.3 e. Bu ne kadar güzel bir şey ya diyor yokuşlarda filan çok keyifli çıkıyor diyor. O zaman anladım ki yazılık gerçekten farkettiriyor.

Siz zamanla süre süre alışıyorsunuz ama başkası birden binince farkı çok net anlıyor. Ben çok memnunum yazılımdan açıkcası herkese tavsiye ederim.

bu yazılımı kaç liraya attırdın? ortalama fiyat nedir? ileride arızalara sebep olur mu?

teeKin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemen hemen ayni butceye sahibiz 2014 nisan ayinda 2005 astra h aracimi satmistim simdi yeni arac arayisindayim yalniz benim sorunum az yol yapmam 5 ile 10 bin arasinda yol yapiyorum dizel denemek istiyorum sizin fikirlerinizide almak isterim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...