2.el alımı için yardım...

thecureshot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın opelciler :) eniştemde vectra var tam 2003 model sanırım kasasını tam bilmiyorum ne oluyor... 123 000 de araç... enişteme soruyorum opel alsak mı naısıldır die,tabi hastası olduundan objektif konusmuyor..alın iidr ne olacaktı dior.. kızına soruyorum,babamın basına çok tamir derdi açtı tamire gidip duruo,opeli napacaksın japon arabası alın dior... kaç kez yolda kaldılar ben aldım onları dior... şimdi bu bilgi kirliliğinden ötürü karar veremiyoruz... bizm bütçe belli 12 000 o paraya bulacaımız araba corsa veya astra bakıcaz artık,97 ile 200 arası deişiyor...bu yaşlarda arabalar bize çok masraf çıkarır mı?

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabam 96 model o bütçeye göre olan araçlardan,
temizini bulursan hiç de dert açmaz,
tek olay iyi bakılmış olması, zaten bütün araçlarda iyi bakım yeterli :)

thecureshot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim ben az önce yaptırdım bu işlemi 75 TL motor ve kaporta için
tek kaporta 40
ama benden 2 sine 60 tl aldılar

benim bu 2.araba götürüşüm servise araç sahibi hiç arızası yok demişti ilk araçta ama araba nerdeyse hurda çıktı adam çok iddalıydı ama serviste neyi var neyi yok çıkıyor verdiğin paranın yanında 50 Tl nin lafı olmaz bence sonradan 2-3 bin TL masraf çıkmasından iyidir bence

tesekkürler bilgilendiridğin için

thecureshot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabam 96 model o bütçeye göre olan araçlardan,
temizini bulursan hiç de dert açmaz,
tek olay iyi bakılmış olması, zaten bütün araçlarda iyi bakım yeterli :)

doğru sölüyosun...bu bakımlarını yaptırmıs mı,yani bu da iyi bakım yapılmıs oluyor heralde :) serviste çıkıyor mu?

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer sürekli yetkili servise gittiyse orda çıkar
ama 10bin liralık arabası olan benim gibi kullanıcılar özel servis ve tanıdık işi sanayi hizmetlerini iyi takip ederler ;) bütçe meselesi
ama tabi çok dikkatli kullanıcılar vardır mesela servisten başka yere güvenip gitmez, o düşüncede de birçok kullanıcı vardır büyük ihtimalle.
epeyce iyi aramak lazım.
iyi bi serviste kontrol ettirirsen neyi var neyi yok dökerler ortaya.

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım eğer antalya'da opel almak istiosan görüşmen gereken isim olarak kendimi görüorm... OPEL HEDEF'te 2. El'de 3 yıl çalştktan sonra antalya'da opel, bmw, mercedes alım satımı yapmakla meşgulum alcağın arabada mükemmel özel opel servisi önereceğim gibi kaporta boya içinde kendim yardımcı olabilirm... 0532 497 77 33 erdem ismim... ara mutlaka yardımcı olcam...