2.2 omega veya 2.5 omega

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuları gezerken gördüm yanıt yazılmamış diye cevapladım ben de..Uyarılar için teşekkürler ama yine de..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş Abi bayramda gelen gidenin çok herhalde... Kafan meşgul olmalı, tarihlerde sıkıntı yok!

Bu arada konu bayağı eski. Alan almış satan satmıştır. Fakat 2.5 V6 daha iyi olacaktır kanımca.

:eek:zur: Göz doktoruna gitme zamanım gelmiş, tarihleri yanlış görmüşüm :sopa: .

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuları gezerken gördüm yanıt yazılmamış diye cevapladım ben de..Uyarılar için teşekkürler ama yine de..

Ben espirisine yazdım. Yanlış yada uyarı maksatlı değildi. Yanlış anlaşıldıysa özür dilerim.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben espirisine yazdım. Yanlış yada uyarı maksatlı değildi. Yanlış anlaşıldıysa özür dilerim.

Estğ Yasin Abi ;) yanlış anlamadım elbette..Benim de başıma geldi çoğu kez..Yani konu başlığı benim problemimi çözecek bilgiler içeriyor gibi duruyordu ama girince konunun açılmasının üzerinden aylar geçmiş ama kimse bilgi paylaşımı yapmamış..Olur da birisi omega almaya niyetlenir, ona yardımcı olabilmek adına yazdım ben de zaten..Siz gayet saygılı ve mütevazi temas ettiniz konuya...Müsterih olun :bir: