1999 ve üzeri Omega arıyorum.

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

1999 model ve üzeri omega arıyorum daha önce bu arabaya binme şansım dahi olmadı. O yüzden bu araç konusunda çok bilgisizim. Esasında Chrysler stratus bakmaktaydım fakat bir tanıdık tavsiyesiyle omega'yı araştırdım ve düşüncelerim bu yöne kaydı. Sizlerden de omega kullanan, kullanmış olan, bu araba konusunda fikir beyan edebilecek olanlarınızdan yardım bekliyorum. Hatta elinde olupta satmayı düşünenler olursa ayrıca sevinirim. İstediğim araç özellikleri ise otomatik, gazlı, km si çok yüksek olmayan, yakın bir zamanda arıza çıkarmaması beklenen bir araç. Şimdiden teşekkürler.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

1999 model ve üzeri omega arıyorum daha önce bu arabaya binme şansım dahi olmadı. O yüzden bu araç konusunda çok bilgisizim. Esasında Chrysler stratus bakmaktaydım fakat bir tanıdık tavsiyesiyle omega'yı araştırdım ve düşüncelerim bu yöne kaydı. Sizlerden de omega kullanan, kullanmış olan, bu araba konusunda fikir beyan edebilecek olanlarınızdan yardım bekliyorum. Hatta elinde olupta satmayı düşünenler olursa ayrıca sevinirim. İstediğim araç özellikleri ise otomatik, gazlı, km si çok yüksek olmayan, yakın bir zamanda arıza çıkarmaması beklenen bir araç. Şimdiden teşekkürler.

Omegalar gerçekten sağlam ve kaliteli araçlar, Almanyada bir arkadaşım 2004 dünya kupası maçlarına yetişmek için hız yaparken 96 model Omega ile otobanda 200 km üstü hızla takla attı ve araçtan 4 kişi burnu bile kanamadan çıktı. 1999 model olmasının sizin için bir anlamı var mı? Linkteki araç aradığınız 99 model ile aynı kasaya ve istediğiniz özelliklere sahip, bir arkadaşıma ait ve ilanı ben verdim, isterseniz arayın görüşelim, daha ayrıntılı bilgi vereyim.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-fiyat-dustu-orijinal-omega-105739927/detay/

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Omega düşünüyorsanız 2.5 v6 motorlu almanız mantıklı olur.
Omega almak maceraya atılmaktır.Bi bakarsınız 1 sene bindiniz bişey yok bi anda ortaya farklı bir sorun çıkar bunun için önceden '' ben bu aracı aldığımda 4-5 sene sorunsuz binerim'' diye bir şey düşünmeyin.Omegası olupta bir sorun yaşamayan görmedim.Satışı biraz uzun sürebilir, parçalarıda diğer opellere göre pahalıdır.Ve hala Omega almayı düşünüyorsanız Omegadan anlayan bir usta ile araca bakıp almanızı tavsiye ederim.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Size özel mesaj ile omega hakkında bilgi alacağınız bir abimin facebook adresi ve omega ile ilgili sayfasını gönderiyorum.Oradan ulaşmanız ve bilgi almanız mümkün.

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm

wallaha 4 ccl 2.2 omega düşünün derim zira 6 ccl ler hem sıkıntılı hemde fazla yakıt harcaması ile bilinir ama keyifli araçlardır bende vardı geçen gün sattım kısmet değilmiş fakat bitane orjınal var sahıbındende 2.2 aratın orda füme renk olan oda
sağlam oturaklı dolu bi modeldir tavsiye ederim

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde bir arkadaşım arıyor 2000 model ve üstü deri ısıtmalı filan olmasını istiyorda. birkaç sorusu var.
vergi durumu nedir 2000 modellerde, yakıt konusu nasıl. cevap verirseniz memnun olurum.
https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp

internet vergi dairesi sitesine göre aracın 6 aylık 430 lira vergisi çıkıyor. kasko bedelinden dolayı indirimi var mı açıkçası bilmiyorum.

bizde 96 model omega var. bu araç bir tercümanın aracı. kendisi yurtdışında yaşamış ve Türkiye'ye dönüş yapmış biri. aracı yurt dışında gelme diye biliyorum. biz 96 omega ile takas ile gidip görüşmüştük ama kısmet olmadı.

araçta bizim baktığımızda çalışmayan özellik yoktu. ilan galeride olmasına rağmen aracı hala sahibi kullanıyor, ilan galeri üzerinden verilmiş. yakıt olarak 15-16lt/100km gibi bir değeri vardı bize söylediği. araç otomatik vitesli bu arada.