1998 vectra b otomatik vites sorunu

Alp55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle iyi akşamlar. 98 model 2.0 motor cd vectra kullanıcısıyım aracımda şanumanda yağ kaçağı vardı zamanla geri viteste sorun yaşamaya başladım önce titreme şeklinde başlayan sorun daha sonra geri vitese geçmeme olarak devam etti ustaya götürdüğümde arabay binmeden gerivites balatası dedi değiştireceğini yeni şanzıman al tak dedi bu konuda bilgisi olan ve yardımcı olabilecek biriai var mı

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu aklı veren ustanın yeni şanzuman fiyatlarından haberi varmıymış? Her balatası biten otomatik şanzumanı çöpe atacaksak vay halimize. Çıkma veya yeni bir şanzuman ancak, şanzumanda çok hasar varsa önerilebilir, test etmeden böyle bir karara varan usta bana göre kabaca "bende bunu yapabilecek kapasite yok" demek istemiştir.
Otomatik şanzumanın onarım masrafı manuele oranla daha fazladır ve her usta da bu tür şanzumanları adam gibi yapamaz.
Bu işten iyi anlayan bir usta bularak şanzumanı garantili bir şekilde yaptırabilirsin, onarımın maliyeti manuel şanzumana göre biraz daha fazla olsa da yeni bir şanzumandan daha ucuza mal olacağı kesindir.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Özür dileyerek soruyorum geri vites balatası nedir :)

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Demirci1605

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et