1997 model vectra 2.5 cdx alacağim. Sizce alinirmi.

Alisan.38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam kimse çok çok ihtiyacı olmadan temiz düzgün bir 2.5 CDX' i manueli 10.000 TL'ye vermez.

Ben aracımı alalı 6 ay oldu , temiz 14.000 e bırakıcam.

Triger setinden tut , tüm bakımlarını eksiksiz yaptırdım faturaları mevcut .Satmaya yeni karar verdim istediğiniz servisede gösterebilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-vectra-2500-cc-v6-170-hp/detay

Klasik bir soru olacak ama neden satmayı düşünüyorsunuz.

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klasik bir soru olacak ama neden satmayı düşünüyorsunuz.

Spor bir araç alacağım Astra gsi...
Gözüme kestirdiğim bir kaç araç var satılırsa düşünüyorum (DAR 47)vb. olmazsa araçtan bir şikayetim yoktur binicem. 13.000 peşin aracı gördükten sonra verdiler vermedim bilginiz olsun.

İnşallah dilediğiniz aracı bulursunuz.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Merhabalar ismim Bekir. Kayseriden aranıza katıldım. Tüm arkadaşlara saygılarımı sunarım.

Arkadaşlar 185000 binde ful orjinal bir vectra var. Manuel vites. Satan kişi bana aracı 10.000 tl. ye bırakıyor. Sizce bu araç alınırmı. Bakımı ve parçaları pahalı diye duydum. Bilgilendiriseniz sevinirim.
hemserim bende kayseriliyim. bence alıp hata etme o paraya temiz bi astra f al . hiç degilse onun lpgde yakıtıgını benzinde yakarsın. hemde masrafıın az olur her yönden.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10000 tlye vectra 2.5
sahibindende araştırırsanız en ucuz 2.5 vectra aşağı yukarı 9000 10000 tl civarı başlıyorr bu rakamlara satılan araçlarda artık helvasının fıstıklı mı yoksa sade mi olsun diye karar vermek kalıyorr

eğer para sıkıntın yoksa 2..5 alnırr en azından gaza dokundun mu uçar gider bana kalsa o fiyatlara astra f alırım

Arslansalih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
B kasa 2001 CDX vardı, sıfır almıştım ve 2004 de sattım. Bakımını aksatmazdım.Sattığım zaman oh kurtuldun dedim :) Araç beyin yaktı 1.500 yakın masraf çıkardı! hidrolik direksiyon körükleri patladı adamlar yapana kadar beni çatlattı! LPG çözüm demişsin, tahminimce kilometrede LPG ile 350-400 rası yakar. Devir tasarruf devri +arac düşük model yazık etme kendine.

Merhabalar 2.5 cdx sizin tahmin ettiğiniz gibi 350-400 yakmıyor.. Benim aracımda brc 56 kit var ortalama 170-190 kuruş tüketimi var. 1.6 araçlar kadar ekonomik..

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o araba çok harika bir araç sırf motor için alınır onun üstündeki donanım şu anda bizim araçlarımızda yok misal elektrikli koltuklar direksiyonuda elektrikli olması lazımdı falan filan.. ve o aracı diğer vectra b lerle kıyaslama zamanında alman ingiliz forumlarında bu aracı çok kovalamışdım bu aracın üretim bandı bile farklı yani sadece dışı vectra..

o araç keyif ve zevk aracı o aracı alıcak insan parayı yakıtı sıkıntı etmemeli aracın zevkini keyfini sürmeli ilerde belki ben bile alabilirim hobisel restarasyon amaçlı takarım bir güzel teleflex yada prins lpg canavar gibi..

Son düzenleme:

ADVOCATE34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar 2.5 cdx sizin tahmin ettiğiniz gibi 350-400 yakmıyor.. Benim aracımda brc 56 kit var ortalama 170-190 kuruş tüketimi var. !.6 araçlar kadar ekonomik..

Kanımca 90-100km arası ve şehirler arasında bu rakamı yakıyorsunuz diyeceğim, oda makul ve mantıklı gelmiyor. Sizin kasanın 1.6 motoru şehirler arası sakin kullanımla 160.190 arası yakıyor 2.5 motorun o rakamı yakalaması ilginç! Şanslısınız diyelim...

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun yolda lpg ile km'de 200 krş düşer , daha altı olur mu onu bilemiyorum.

Arslansalih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kanımca 90-100km arası ve şehirler arasında bu rakamı yakıyorsunuz diyeceğim, oda makul ve mantıklı gelmiyor. Sizin kasanın 1.6 motoru şehirler arası sakin kullanımla 160.190 arası yakıyor 2.5 motorun o rakamı yakalaması ilginç! Şanslısınız diyelim...

Bu araçtan yakın arkadaşlarımdan birinde var ikimizin aracıda aynı tüketiyor. Ankaraya yolunuz düşerse kendiniz test edebilirsiniz.

Son düzenleme: