1995 Camaro LT4 (Angry Bird )

rekord_D2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu bu bildigin kizgin kus:D o diilde benzinin litresini soyleyince, ben weber'den vaz gectim, bana benzin yollasan yeter:D

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 haftada V6 Camry ile 70 dolar ancak yakabilmiştik.Bugün gitsem Silverado felan kiralardım.Avrupa araba bir yere kadar.Japon daha mantıklı oralarda.2 araç olarak
birde pickup-truck aldın mı senden iyisi yok.

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pickup fiyatlari suv ile kiyaslaninca daha pahali. dodge ram alacagima x5 touareq almak daha mantikli. ama is yapiyorsan pickup tabikise senin dedigin gibi... alman arabalarda 2002 m3`lerde oldukca iyi performansa sahipler. simdi 2002 kasanin modifiyeside oldukca iyi... 20 000 usdye turbolu 2002 m3ler var :D tam bir drift canavari :) 4 saniyenin az ustunde onlarinda hizlanmalari ...

bana 6.0L araca biniyorum diye manyak diyorlar ama turkiyede 1.6 hondadan az benzin harciyorum bizim litreye gore fiyata bakinca ... Bizim ulkemizde motor sporlari gelismez malesef... adamlar ayakkabi niyetine araba kullaniyor biz lux olarak goruyoruz...

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kasa Camaroları çok severim. Sizinkide çok temiz çok güzelmiş maşallah. Ancak sonradan taktığınız jantları ben pek beğenmedim. Orjinalleri daha hoş gibi.. Performans konusunda da gerçekten harika değerler elde etmişsiniz. Ben 1.3 dizel arabam ile 50TL'ye 250km gidemiyorum :)

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor gucu olarak bencede metal bir blok icin oldukca az masraflara guzel hp elde edilmis ozelliklede tork olarak. yani 2004 ls pontiac gto`dan daha hizliyim. gto ciddi hizlanan bir aractir onun icin ornek verdim. mesela 2009 m3 ilede kalktim tabi sehir ici gazi cekmek zorunda kaldim arabada full egzoz vardi headers te olabilir tabi motoru bilmiyorum hava filitreside vardi. yarim boy 130 km kadar onde gittim sonra isiklarda fren yapmak zorunda kaldik. onun icin ben memnunum fiyat olarak diger araclar ile kiyaslayinca.
Jantlar cok macerali oldu 2 saatlik yola gittim almak icin. ben bbs rs hastasiyim ama uymadigindan pontiac transam gta jantlari aldim. japon yapimi jantlar replica degil. on lastikler ufaldigi icin kotu gorunuyorlar ama helezon taksaydim cok guzel gorunurlerdi :) neden basmadim derseniz zaten sertlik ayarli suspension var araba hic bir sekilde sallanmiyor altida zaten cok alcak... simdiki aklim olsa zo6 jantlari takardim super duruyor uzerinde.
fantaziye gelince 400 500 hp olayi degil :) arac uzerindeki guce gore yol tutmasi onemli ... motor gucune gore vergide yok burada ...

Bu kasa Camaroları çok severim. Sizinkide çok temiz çok güzelmiş maşallah. Ancak sonradan taktığınız jantları ben pek beğenmedim. Orjinalleri daha hoş gibi.. Performans konusunda da gerçekten harika değerler elde etmişsiniz. Ben 1.3 dizel arabam ile 50TL'ye 250km gidemiyorum :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta maden muhendisine ihtiyac varmi oralarda :D 2 yila maden muh. ve jeolojide yandal yapmis biriso olarak mezun olacagim ins. bu yazda buyuk ihtimalle ingilteredeyim dil kursu zimbirtisiyla , yada amerikaya gidecegim wat ile , Turkiyemin satilmis yerlerinde 3 kurusa talim etmektense yurt disinda calismayi istiyorum vala sizi gorunce cok kiskandim :) allah herseyi gonlunuzce versin ;)

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amerika`da doktor muhendis mimar gibi meslekleri bir sirkette yapmaniz icin isinizde fark yaratmaniz gerekiyor yada sirket size sponsor olacak. yoksa gelir buraya is bulurum diyorsan seni muhendis turk bakkalinla tanistirmak isterim. malesef bizim okullarimiz pek gecmiyor buralarda. Mehmet Oz`un babasi bile bildiginiz uzere yillarca doktorluk yapamamis ... Turkiye ile Abd kiyaslayinca materyalist isen burasi guzel ama maneviyat onemli ise Turkiye... Eger uzun yillar sabir edersen zaten Turkiye`de de istediklerine sahip olursun. Ama Amerika`da mutlulugu yakalamak zor degil imkansiz...
Ama Staj tatil tecrube olsun diye geleceksen bence gel Turkiye`de yasayamadiklarini burada yasar daha sonra icinde kalmaz Turkiye`de daha mutlu iyikide gitmisim aklimda kalmamis diyerek guzel bir hayat yasarsin...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amerika`da doktor muhendis mimar gibi meslekleri bir sirkette yapmaniz icin isinizde fark yaratmaniz gerekiyor yada sirket size sponsor olacak. yoksa gelir buraya is bulurum diyorsan seni muhendis turk bakkalinla tanistirmak isterim. malesef bizim okullarimiz pek gecmiyor buralarda. Mehmet Oz`un babasi bile bildiginiz uzere yillarca doktorluk yapamamis ... Turkiye ile Abd kiyaslayinca materyalist isen burasi guzel ama maneviyat onemli ise Turkiye... Eger uzun yillar sabir edersen zaten Turkiye`de de istediklerine sahip olursun. Ama Amerika`da mutlulugu yakalamak zor degil imkansiz...
Ama Staj tatil tecrube olsun diye geleceksen bence gel Turkiye`de yasayamadiklarini burada yasar daha sonra icinde kalmaz Turkiye`de daha mutlu iyikide gitmisim aklimda kalmamis diyerek guzel bir hayat yasarsin...

bilgileriniz icin sagolun staj yerim su ansda hazir kanadada bir elmas madeninde kendime yer ayarladim fakat ingilizce seviyem dusk bu yuzden ilk once dil amacli bu yaz ingiltereye veya amerikaya gitmek isiyorum :) seneye yazinda artik kanadada goze girmeye calisacagim fakat korktugum konu su nasil eleman ariyorlar nitelikleri neler olacak , su anda mezun oldugumda turkiyede isim hazir adanada bir krom isletmesinde yaptigim stajda (turkiyede kalifiye elemandan cok, fonksiyonel eleman arandigindan) isciler gibi calisip adeta kopek gibi her ise kostum buda sirket sahibinin kulagina gitmis ve beni incelemis babami arayip isimin hazir oldugunu belirtmistir...
Simdi kanadaya gittigimde cok kalifiye deneyimli bi eleman gibimi gozukmem gerekecek yoksa Turkiyedeki gibi her ise kosan elektronoginden mekanigine eli her isi yapan birisimi yada sadece formul ve hesap makinasi uzerinde calisan birisimi olmam gerek ben tuttugunu koparan ve kucuk yaslarimdan bu yana calismaktan korkmayip her iste calismis ve isinin karsiligini tam olarak vermis birsiyim bu konudaki bilgilerinizi paylasabilirseniz sevinirim...

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kanada ve Amerika cok ayri iki yer. Sizin bolumunuz madencilik ve bence Kanada dogru secim. Orada deneyim elde edip Amerika`ya gecebilirsiniz size is olarakta iyi deneyim ve referans olurlar. Ben Turizmci oldugum icin sizin bolumde ne tarz bir eleman isteyeceklerini tahmin edemiyorum. ama ulke ve dil egitimi hakkinda bilgi verebirim sadece. Para durumunuz musaitse yani dil okuluna giderken para kazanmaniz gerekmiyorsa bence ingiltere`ye gidin. Hem avrupayi gorursunuz hemde nasil olsa buraya staja geliyorsunuz :) Amerika`da pek beyaz amerikali kalmadi diyebilirim. ama dil konusunda hersey sizin elinizde isterseniz evde bile super ing. ogrenebilirsiniz. Dil konusu insanin kendisinde bitiyor. Ama buralara gelirken buyuk hayaller ile gelmeyin simdiden hayal kirikligina hazir olun. hatunlar sizi beklemiyor oncelikle. yemekler berbat. gece yasami super :) insanlar medeni. sistem var yanlisi affetmez... parasiz hic bir sey olmaz burada cay simit gecmez... aylik 1200 usd asagisi kurtarmaz... araba ucuz ama sigortasi aylik 150 usd :) gel buraya stajini yap 2 sene takil ingilizceni gelistir Turkiye`ye gidince marsa gitmis gibi atarsin tutarsin super maas ile hayatini goturursun ...