1981 Kadett D 1.3 S

hakan_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emeğinize sağlık.. bir an eski günlerim aklıma geldi yıl 98 18 yaşındayım ehliyetim yeni o zamanlar hevesle makul bir fiyata golf 1 alıp uğraşıp yapmıştım :) aracınızı güle güle kazasız belasız kullanın inşallah

benimkide bir nebze onun gibi oldu, çok teşekkürler :)

toğragım hayırlı olsun

sağolun :)

Kardeşim güle güle kullan dahi iyi de daha bir güzel yakışır ;) benim merak ettim bir konu var... bu aracı sprey boya ile mi? boyadınız?

teşekkürler
evet boya sprey tüpde atıldı..

hakan_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçtiğimiz hafta takılan jantlarla birkaç foto :)

kq8tq.jpg

kq8rr.jpg

kq8sk.jpg

Son düzenleme:

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın güzelliğine zaten diyicek yok onu geçtim ama baba&oğul ilişkisinin bu kadar güzel olması.Tek yürek tek bilek olup böyle bir aktivite yapılmasına imrendim doğrusu :)

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah ,
insanın ilk arabası böyle olmalı, araba kıymeti bilmeyi öğretir.

jantlar güzel, ama jant büyütmek ve daha ince yanak lastikler de güzel durabilirmiş

hakan_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın güzelliğine zaten diyicek yok onu geçtim ama baba&oğul ilişkisinin bu kadar güzel olması.Tek yürek tek bilek olup böyle bir aktivite yapılmasına imrendim doğrusu :)

babamın arabalara ve tamire olan ilgisi sayesinde bende o yola girdim yıllar önce, iyikide böyle güzel bir hobi/uğraş/ilgi alanı/tutku ( artık ne derseniz ) edinmişim..
çok teşekkürler :)

maşallah ,
insanın ilk arabası böyle olmalı, araba kıymeti bilmeyi öğretir.

jantlar güzel, ama jant büyütmek ve daha ince yanak lastikler de güzel durabilirmiş

üstündeki jant ve lastiğin kötü durumda olması sebebiyle değiştirdik, ilerde tekrar orjinal jantlara dönecek babam, idareten olmasına karşılık güzel bir jant denk geldi şimdilik..

üzülerek söylüyorumki büyük jant takabileceğimi ve/veya başka işlem yapabileceğimi hiç sanmıyorum arabaya, çünkü orjinal kalmasını istiyor arabanın babam, kadette kardeş gelince onu kurcalıyacağım artık, ne zaman olur bilmem :)

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir statik ve Rc modelci ve restorasyon meraklısı olarak ilk evvela siz baba oğulu kutlarım. Belki de bir çoğumuzun hayal kurduğu ama hadi deyip te yapamadığını yapmışsınız. Hayal etmek başarının yarısıdır ama eyleme dökmekte diğer yarısı. Babanızın sitesini favorilerime ekledim, aracınızın da her aşamasını sabırla bekliyorum. Tek kelimeyle mükemmelsiniz...

manta41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir statik ve Rc modelci ve restorasyon meraklısı olarak ilk evvela siz baba oğulu kutlarım. Belki de bir çoğumuzun hayal kurduğu ama hadi deyip te yapamadığını yapmışsınız. Hayal etmek başarının yarısıdır ama eyleme dökmekte diğer yarısı. Babanızın sitesini favorilerime ekledim, aracınızın da her aşamasını sabırla bekliyorum. Tek kelimeyle mükemmelsiniz...

onur kardeşim övgülerin için teşekkür ederim , eklemek istediğim okadar çok bilgi ve güzel şey varki, şu sıralar gemide olduğum için internete girmem çok kısıtlı bu sebeple sitemi güncellemede sıkıntım var , ama genede ara sıra bişeyler ekleyebiliyorum.sitemi takip eden herkese teşekkür ederim,,,,

hakan_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhabalar.. :)

pazar günü arabayı bir güzel süpürdüm daha sonra da yıkadım, daha sonra silinmiş olan arkadaki OPEL yazısını maketlerimde kullandığım boya ile bir güzel boyadım, ön kısıma geçtim, panjurdaki kromu silinmiş ve eksik olan çıtaları söktüm, logo olmadığı için ve geri dönüşümü olabileceği için logo kısmını bir kırmızı yapayım bakalım nasıl olcak diye düşündüm, fena da olmadı hani :)
havanın kararmaya başladığını farkedip hemen kaptım makinayı ilk bulduğum sakin yerde bişeyler çekeyim dedim :)
birçok kişinin arabasına photoshoot yapmıştım ama kendiminkine yapmak kısmet olmamıştı, sonunda yapabildim, buyrun fotolar..

20130331713.jpg

dsc0092tv.jpg

dsc0093mm.jpg

dsc0094gtq.jpg

dsc0096ys.jpg

dsc0099pji.jpg

dsc0100tg.jpg

dsc0103qi.jpg

dsc0107sx.jpg

dsc0109dq.jpg

dsc0119lm.jpg

dsc0122fm.jpg