18 Mart İzmir Drag Day V2!!

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
19 Şubat Pazar günü Kış Kupası 3.Ayak yarışının ardından sezonun 1.Ayak DRAG yarışları izmir ülkü yarış pistinde yapılmıştı..

18 Mart Pazar günü Kış Kupası adı altında yapılacak olan 2.Ayak kalkış yarışları hakkında detaylıı bilgisi olan var mı!!

Belki detaylı bilgi için biraz erken ama İzmir'de olan ve ilgilenen arkadaşların daha yakından takip etme şansları olmuştur diye düşünüyorum şimdiden ilginiz için teşekkürler..

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yarışları ülkü pisti düzenliyor bilader.
mahalli ayrı;)

her hafta bi şenlik var boşunamı gel diyoz izmire:D:D

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.tosfed.org.tr/images/dokumanlar/2012_MAHALL__TAKV_M.pdf

tosfed in sayfasında 18-19 mart yazıo.. tarihi konusunda bi problem yok ama classmanlar yada katılım tarihi kayıt ücret vs hakkında bilgi yok belki izmirli arkadaşların bağlantısı vardır daha sağlam bi bilgi elde ederiz diye danışmak istedim..

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramızda eskisi kadar kalkış yarışlarıyla ilgilenen kalmamış sanırım 07-08 de en az siteden yapılan ile göre 3-5 kişi de olsa katılım olurdu yada yakından takip eden.. Ama yaşlanıyoruz sanırım.. :(

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yarışları ülkü pisti düzenliyor bilader.
mahalli ayrı;)

her hafta bi şenlik var boşunamı gel diyoz izmire:D:D

gelecem bilader gelecem merak etme.

bu arada konya
425230_266046270139581_182368818507327_612903_1536069468_n.jpg

ayrıca draglar konusunda insanlarda heves vs. kalmadı. yarışlar iptal ediliyor vs. sizin endişeniz ney yarış olacak mı olmayacak mı. olacaksa bilgiyi nereden alacam vs. işte bu yüzden türkiye de bence drag konusu kapandı gibi birşey.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuna bak fotoğrafa koydukları araçlara bak:D

elleeeeaaammm yaa:D

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmir ülkü pistinde yapılacak yarışın aslı var zaten ikinci ayağını yapıolar sadece kesin bi bilgi herhangi bi yerden yayınlanmamıştı.. kayıt tarihleri ücret saat ve sınıflar hakkında bi bilgi yoktu.. ülkü pistinin moderatörüyle bağlantıya geçtim 18inde yapılacak kalkış yarışlarının doğruluğunu onayladı ve gün içinde ilgili sitede yaynlayacaklarını söledi..
Konya'nın ki biraz feyk duruo.. :)

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmir ülkü pistinde yapılacak yarışın aslı var zaten ikinci ayağını yapıolar sadece kesin bi bilgi herhangi bi yerden yayınlanmamıştı.. kayıt tarihleri ücret saat ve sınıflar hakkında bi bilgi yoktu.. ülkü pistinin moderatörüyle bağlantıya geçtim 18inde yapılacak kalkış yarışlarının doğruluğunu onayladı ve gün içinde ilgili sitede yaynlayacaklarını söledi..
Konya'nın ki biraz feyk duruo.. :)

yani meçhul.

konya içinde kuvvetli bi abimden aldım bilgiyi. ama net değil tabiki