17" Jant Ve Regal Marka Lastik

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
bijon kapagının açarsan orada kabartmalı baskı yazıyodur büyük bi ihitmal

tahminim seninki 7,5x17

orijanlinden 1 inch daha çıkıntılı buda 2,3cm yparki sürmesi için yeterli bi ölçü

ya aslında düşünüyorum bana göre çok açık deil zaten çamurluk teker arası...parlattımı çok da güzel duruyor...bodykit takılsa nasıl olur acaba

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
body kit süper ama malesef opeller için hazır pek yok özel bi tasarım

oda iyi bi usta şart dısarıda baktıgımızda kartonpiyer gibi bodykitlerde görmek mümkün :(

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bendede 205 var ama sürtme olayı hiç yaşamadım 50 yanak lastik 17'' de jant var yani ilginç?

djsecooo arkadaşım bende jantları yenilemeyi düşünüyorum. senin kullandığın ebatlarda almayı düşüüyorum arabanın orjinaline en uygun jant lastik kombinasyonu 17/205/50 oluyor fakat çekindiğim konu, acanba yanak lar çokmu ince olur çukurlarda falan çokmu sert vurur jant falan eğilirmi konfor ne derce değişiyo yani eskisine göre dahamı sertleşiyo araba.
sen kullanıyorsun nasıl sence senin görüşlerini almak isterim

djsecooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben genel olarak memnunum.ne derece dogru bilmiyorum ama 17'' lastiklerde 55 yanak yokmuş ben sordum olsa taktırcaktım.ben memnunum arabanın yol tutuşu duruşu falan güzel oldu senin korkun sürtmesiyse ben sürrttüremedim daha :) konfor ise düştü illaki ama araç doluyken fazla hissetmezsin ama boşken çok ses yapıyo 50 yanak lastiklerlede jantı ezmen için çok derin bi çukura girmen lazım ben jantı koydugumdan beri daha dikkatliyim benim şu anki tek derdim arabanın arkası yüksek kaldı biraz onun haricinde bi sorunum yok umarım soruna bi cevap verebilmişimdir.iyi günler