17.12.2006 Ege Opelim Toplaniyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstadlar ben malesef yalniz gelecem ve arabayla filan gelemicem acaba bi üstad la beraber bulussak gitsek beni kabul edermisiniz ? birde aksam saat kacta dönecez ben taaaa urlaya gidecem sonra dolmus otobüs bulamam yanarim kalirim oralarda :) birde yanima ne kadar para alayim acaba orada yemek filan ögrenciyiz yani daha ona göre bileyim ne kadar alacam diye :)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
teknikelektronikci' Alıntı:
birde yanima ne kadar para alayim acaba orada yemek filan ögrenciyiz yani daha ona göre bileyim ne kadar alacam diye :)
Gerçekten bunu sorman çok iyi oldu arkadaşım;oralarda rezil olmak da var sonra millete,durumu netleştirmekte fayda var bence de çünkü Ulusoy/Varan gibi tesislerde çoğu şey normalden en az 2 katı pahalı oluyo ...

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ekselans0001' Alıntı:
burak dikkatli konuş yağmaz yağmaz dersin bi yağmur yağar millet tepene biner walla :D :D

DOĞRU SÖYLÜYON İZMİRİN ......... VE İZMİRİN HAVASINA GÜVEN OLMAZ. HAKLISIN.

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende gelmeye çalışıcam kankayla. gidelim gaffur:D :D ölümüne kankayız nasılsa :D

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Gerçekten bunu sorman çok iyi oldu arkadaşım;oralarda rezil olmak da var sonra millete,durumu netleştirmekte fayda var bence de çünkü Ulusoy/Varan gibi tesislerde çoğu şey normalden en az 2 katı pahalı oluyo ...

VALLA HOCAM FİYATLAR TUZLU GELİRSE ORDAN DİREK ŞİRİNCE YAPARIZ. ORDA GÖZLEME YERİZ. BENCE DAHA ÇOK DOYARIZ.

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:

evet arkadaşlara bende katılıyorum. :rock bence bi kokoreç ci daha iyi olur :))))

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
avcı87' Alıntı:
bende gelmeye çalışıcam kankayla. gidelim gaffur:D :D ölümüne kankayız nasılsa :D

KİPAYA GELCEN ORDAN BERABER GİDERİZ

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harun_hu001' Alıntı:
abi bartındayım :( ayın 22 sinde denizliye gelecem anca onun için katılamayacağım ama
inşallah yaza ayarlayacağız birşeyler dimi ?? :rock
yaza yat gezisi yaparız artık haru.gecen yaz yapacaktık ama yaz erken bitti:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...