15Bin bakımı Dizel ile ilgili soru

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 15Bin bakımı Dizel ile ilgili soru

Merhaba Berat, hafta içi gidersen ve haberim olursa yanına uğramaya çalışırım.

Mert'in de dediği gibi Cumartesi önermem, Pazartesi ve trafiği düşünerek Cuma günlerini de önermem geriye zaten kala kala 3 gün kalıyor :)

Tarık Bey sağolsun benim araçtaki tüm ses sorunlarını çözdü, her konu da yardımcı olacağına şüphen olmasın.

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Taminler1987 link' Alıntı:
Merhabalar son zamanlarda 15.000 bakımı için servise giden oldumu ?

Çifttkurtlardan fiyat aldım 580 tl biraz gibi geldi bana aracım dizel bu arada

580 pahalıysa ankaraya gel :)) 700 tl fiyat cekip sadece size özel indirim yaptık 600 verin yeter diyorlar :)) gecen ay yaptirdım konu bile acıp yazdım fiyatı :))

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ankarada olanlar için servis ayrı bir dert harbiden. 2 ay önce o kadar yüksek fiyatların arasında  540 tl ye fiyat alınca sevinçten kendimi kaybetmiştim. dancee

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Merhaba Berat, hafta içi gidersen ve haberim olursa yanına uğramaya çalışırım.

Mert'in de dediği gibi Cumartesi önermem, Pazartesi ve trafiği düşünerek Cuma günlerini de önermem geriye zaten kala kala 3 gün kalıyor :)

Tarık Bey sağolsun benim araçtaki tüm ses sorunlarını çözdü, her konu da yardımcı olacağına şüphen olmasın.

Buyuk ihtimal cumartesi dusunuyordum ama hafta ici aklima yatti.gitmeden once mesaj atarim abi sanada :) tarik beye guveniyoruz sonuna kadar zaten pek problem yok aracta :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Buyuk ihtimal cumartesi dusunuyordum ama hafta ici aklima yatti.gitmeden once mesaj atarim abi sanada :) tarik beye guveniyoruz sonuna kadar zaten pek problem yok aracta :)

Anlastik Berat gelmeden birkac gun onceden mesajini bekliyorum. bravoo

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamamdır abi :) Cumartesi ama kesin olucak tarih o abimle beraber gelicez gibi gözüküyor

Taminler1987

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün itibari ile opel Çifttkurtlar astra j 1.3 15.000 bakımını yaptırdım 567 tl gereksiz yüksek fiyat ama yapacak birşey yok 30.000 bakımımda serviste sonra özele 3 katı para veremem her yıl opelden zengin değilim

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu servislerin mantığı nedir anlamıyorum arkadaş %100 karla iş yapacağına %50 ile yap bızde sureklı servısde yaptıralım bakımlarımızı 600 nedır bakım için o parçalar dışarıda 250liraya alınıyor gerı kalan 350 nedır? 400 yap yine servısde yaptıralım ama bıraz insaf!

yigit35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben İzmir Arkasta yaptırdım Aralık ayında 560 TL den 10 lira indirim yaptılar sağolsunlar 550 TL ödedim. 1.3 dizel edition..

2014 te zam gelir diye bi geyik vardı.. ocak ayında bu sefer mesaj geldi bana arkas otomotivde servis bakımında kampanyalı fiyatlar diye arayıp sormadım gıcık olmıyım diye :))  zam yapıp kampanya indirimi de yapmış olabilirler öğrenmek istemiyorum :))

enjoy6767

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dizel AstraJ HB aracıma önümüzdeki ay 15.000Km bakımı yaptıracam.. bi bayiden aldığım fiyat 630TL... bana pahalı gibi geldi... güncel ve uygun fiyat alan kimse varmı?