15000 bakim

oguzHan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 15000 bakim

ekoli06 link' Alıntı:
Bugün beni Ankara Opis'ten aradılar. 15000 bakımını hatırlatmak için. Verdikleri fiyat ise 650 TL. Buyurun buradan yakın!
cok abartilmis fiyat o ya napicaklar ki o kadar para istiolar ben 500 e cok diyordum bu ankara opis ucmus gerci serwislerin fiayt politikalari yok ki herkes kafasina gore fiyat weriyo

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ekoli06 link' Alıntı:
Bugün beni Ankara Opis'ten aradılar. 15000 bakımını hatırlatmak için. Verdikleri fiyat ise 650 TL. Buyurun buradan yakın!
Fiyat yüksek gibi geldi bir kaç yerden daha fiyat almanız yerinde olur dizel bakımı 500 TL ve civarında olur gibi

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar odak ta danismaniniz ayri mekanikerleriniz ayri araciniz yaninizda yapiliyor ayrica sarf mazemeler araca uygulanip ucret alinmiyor ve iscilikte ve parcada indirim oraniniz opelsizasla olarak ayri ve motorunuz da ucretsiz temizleniyor diye biliyorum cunku gelince araclariniza ben bakiyorum

oguzHan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tunc link' Alıntı:
Arkadaslar odak ta danismaniniz ayri mekanikerleriniz ayri araciniz yaninizda yapiliyor ayrica sarf mazemeler araca uygulanip ucret alinmiyor ve iscilikte ve parcada indirim oraniniz opelsizasla olarak ayri ve motorunuz da ucretsiz temizleniyor diye biliyorum cunku gelince araclariniza ben bakiyorum
o zaman tunc bey c.tesi gunu sızı zıyarete ve arabamı bakıma getırıyorum...

kerrami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tunc link' Alıntı:

Tunç Bey merhaba,
Bu mesajı görmeden az önce servisi aradım ve 575 tl fiyat aldım 15 bin bakım için. Forumumuza özel indirim ne kadar oluyor? ben de en yakın zamanda gelip 15 bin bakımı yaptırmak istiyorum. teşekkürler

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün mar a gittim 15.000 bakımı için normalde 441 falan dediler ancak aracı da oradan almıştım bana servislerde geçerli indirim çeki vermişlerdi yani uzun lafın kısası 400 tl para verdim sorunlarımı da halletmişler (şuana kadar söylediğim sesleri duymadım )